Milí demonstranti, toto vám vzkazuje „vymaštěná kobliha“. Poslanec ANO se u televize neudržel

24.06.2019 16:54

Poslanec ANO Pavel Růžička prý pozorně sledoval demonstraci Milionu chvilek pro demokracii na Letné a rozhodl se sepsat o akci pár řádek. Sám sebe přitom s humorem popsal jako „vymaštěnou koblihu, která nemá vlastní názor“.

Milí  demonstranti, toto vám vzkazuje „vymaštěná kobliha“. Poslanec ANO se u televize neudržel
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

Zákonodárce Pavel Růžička (ANO) chtěl vědět, co přesně vadí stovkám tisíc lidí, kteří se sešli na Letné. Poslouchal prý demonstraci velmi pozorně, kdyby se na něj obrátili novináři a chtěli vědět, co o demonstracích soudí. „Jsem přeci ta vymaštěná a nevzdělaná kobliha, která nemá svůj názor,“ poznamenal s nádechem ironie.

Projev hlavního organizátora akce Mikuláše Mináře mu prý připomínal svazácky projev z dob minulých, kde byly, stejně jako před listopadem 1989, předestřeny i budoucí úkoly stojící před kolektivem.

„Herce a Svěráka raději nehodnotím, ale nejspíš Svěrák už stárne, že dokázal tyto svazácké řeči poslouchat. Ostatní řečníci naprostá tragédie. Jediné, co si z této demonstrace pamatuji je, že se ztratilo šest dětí, dva mobilní telefony, jeden pes a osmi lidem se udělalo zle. Nejspíš z projevu některých urputných ekologů a ještě urputnějších sedláků,“ nebral si servítky Babišův zákonodárce.

Jediní, kdo si zaslouží za celou akci velkou podporu, jsou podle poslance Růžičky pracovníci Integrovaného záchranného systému.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

V Senátu se chystá boj za práva českých držitelů zbraní

22:58 V Senátu se chystá boj za práva českých držitelů zbraní

Peticí LIGY LIBE „Za zachování práv bezúhonných českých občanů v oblasti legálních zbraní“ se bude p…