Miloš Zeman je blb, napsal Ondřej Neff

19.08.2016 10:31

Nařízení, podle kterého nyní podstupují turisté mířící na Pražský hrad důkladnou bezpečnostní prohlídku, označil spisovatel a publicista Ondřej Neff za idiotský nápad. Neff o celé záležitosti píše na serveru Neviditelný pes.

Miloš Zeman je blb, napsal Ondřej Neff
Foto: wikipedia.org
Popisek: Ondřej Neff
reklama

„Čistě technicky – aby se zamezilo útoku na shluky turistů, vznikl idiotský nápad zatarasit příchody do Hradu a vygenerovat tak shluky lidí větší, než by nastaly, kdyby lidé volně proudili,“ tvrdí Neff.

  • Celý text je ZDE

Poukazuje na to, že Miloš Zeman usiluje i o své druhé zvolení. „Možná, že ho napadlo, že drastická opatření na Hradě podpoří jeho image bojovníka s terorismem,“ podotkl Neff. Podle něj se nesmyslnost toho kroku projevila okamžitě. Nečeká ale, že Zeman uzná chybu a nesmysl zruší. „Jeho tvrdošíjnost ve snaze držet roli blba prokázala aféra s neexistujícím článkem Ferdinanda Peroutky,“ podotkl Neff.

Závěrem píše, že aférka s mužem v trenýrkách vtiskla celé věci úsměvný charakter. „Tak už to u nás chodí – když už se blbů nemůžeme zbavit, můžeme se jim aspoň smát,“ dodal Neff.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vam

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petr Nečas po osmi letech vzpomíná: S*áči z ÚOOZ. Šlachta neví, co tvrdí. A mediální prostitutka Moravec, ostuda ČT

16:46 Petr Nečas po osmi letech vzpomíná: S*áči z ÚOOZ. Šlachta neví, co tvrdí. A mediální prostitutka Moravec, ostuda ČT

Server EkonomickýDeník.cz dnes přinesl rok starý rozhovor s expremiérem Petrem Nečasem, který poskyt…