
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: ste, čtk
Státním tajemníkem ministerstva průmyslu a obchodu se stal ředitel odboru meziresortních záležitostí a dlouholetý zaměstnanec ministerstva Robert Szurman . Na ministerstvu dopravy se stal státním tajemníkem první náměstek ministra dopravy Tomáš Čoček. Oba dnes složili slib. Jmenování se dnes dočkají také ministerstva zahraničních věcí a práce a sociálních věcí.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: ste, čtk
Nemám nic proti zpřísnění, ale neměl by si to každý stát řešit legislativně sám? Proč mám dojem, že se EU plete do vnitřních záležitostí států čím dál víc? Kde končí její kompetence? Proč neřešíte třeba nelegální migraci, s kterou jste od voleb nepohnuli?
V pondělí si lidé stěžovali na kolabující webovou stránku České televize a rozhlasu při povinné regi…