Ministr Hamáček: Středočeská ČSSD zahájila kampaň do senátních i krajských voleb

24.08.2020 10:56

V neděli 23.srpna zahájila středočeská ČSSD svoji kampaň do voleb. Akce se konala v přírodě u hotelu Mlýn Karlštejn a kromě lídra kandidátky do krajských voleb Robina Povšíka se jí zúčastnil také předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček, ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček a ministr zemědělství Miroslav Toman.

Ministr Hamáček: Středočeská ČSSD zahájila kampaň do senátních i krajských voleb
Foto: Repro TN.cz
Popisek: Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD)
reklama
Robin Povšík ukázal, že sociální demokracie chce v kraji v kampani zabojovat o vedení kraje a senátorská křesla. „Absolutním protikladem sociálnědemokratické stabilitě a jistotě je chaos a nekompetentnost ministra zdravotnictví,“ prohlásil Povšík a slíbil voličům řešit problémy kraje místo líbivého politického marketingu.
 

Robin Povšík

  • ČSSD
  • Středočeský kraj; má gesce: doprava
  • náměstek primátora
 
Středočeskou kandidátku do krajských voleb podpořil i předseda ČSSD Jan Hamáček. „Sociální demokracie v posledních měsících prokázala, že si dokáže poradit i s krizí, kterou nikdo nečekal. Robin to dokazuje na ministerstvu práce i v Mladé Boleslavi. Jeho týmu kolem kolem zeleného erka věřím,” připomněl Hamáček Povšíkovu zelenou škodovku, kterou objel o prázdninách kraj. 
 

Anketa

Podporujete mimořádnou dávku pro důchodce ve výši 5 000 Kč, kterou schválila vláda?

82%
18%
hlasovalo: 14143 lidí
 
Mezi hlavní cíle ve Středočeském kraji paří zahájení výstavby krajských bytů, dostupná lékařská péče, více míst v domovech pro seniory, 240 nových sportovišť, lesy místo skladů nebo také posílení veřejné dopravy.  „Chci řešit konkrétní věci, které tíží obyvatele kraje. Pomoci mladým rodinám k dostupnému bydlení v krajských bytech nebo zastavit bujení skladových areálů ve středních Čechách,” dodal Povšík.
 
„Úspěšně jsme zahájili kampaň do krajských a senátních voleb ve Středočeském kraji. Zkusil jsem si i “eRko” lídra a kandidáta na hejtmana Robina Povšíka, ve kterém v létě objel celý kraj. Na nejrůznějších setkáních se dozvěděl, co by si lidé v kraji přáli zlepšit. Od zdravotnictví přes bydlení až ke zdravému životnímu prostředí. To chceme a budeme řešit, když nám dáte svou důvěru,“ informoval poté předseda ČSSD Jan Hamáček na svém facebookovém profilu. 
 
Volby do zastupitelstev krajů a do Senátu se uskuteční ve dnech 2. a 3. října 2020. Druhé kolo voleb do Senátu proběhne 9. a 10. října.
 
 
 
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Barbora Richterová
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ať nejsme za feťáky. Zvolí nás i venkov. Vnitřní hádky Pirátů: Bartoš má problém

13:05 Ať nejsme za feťáky. Zvolí nás i venkov. Vnitřní hádky Pirátů: Bartoš má problém

Piráti ve svém fóru vedou debaty, zda se jim vyplatí spolupracovat se Starosty a nezávislými. Zaznív…