Pět miliard korun, které ministerstvo zemědělství rozdělí do roku 2019 městům a obcím na protipovodňová opatření, by mělo stačit pro celou ČR. Pokud budou nutné další stavby, je ministerstvo připraveno jednat o zvýšení sumy, řekl ČTK ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL) při dnešní návštěvě Plzeňského kraje. Z národního programu Prevence před povodněmi III dostanou města a obce 4,95 miliardy korun. Díky předchozím dvěma etapám programu už jednotlivá povodí, spadající pod ministerstvo zemědělství, v minulých letech vybudovala v ČR přes 800 povodňových staveb za více než 15 miliard Kč.
Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.