Kromě schůzky s šéfkou švédské diplomacie plánuje Petříček jednat rovněž se švédským ministrem obrany Peterem Hultqvistem, ministrem pro evropské záležitosti Hansem Dahlgrenem a předsedou švédského parlamentu Andreasem Norlénem.
Petříček bude ve Švédsku mluvit rovněž o politice takzvaného Východního partnerství, uvedl Černínský palác. Jde o projekt spolupráce mezi Evropskou unií a Ukrajinou, Arménií, Ázerbájdžánem, Gruzií, Moldavskem a Běloruskem. Začal před deseti lety v Praze za tehdejšího českého předsednictví Evropské unie.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Spojení
Tvrdíte, že tuto koalici spojuje je strach ze spravedlnosti, arogance a pomstychtivá nenávist. V prvních dvou věcech i souhlasím, ale co myslíte tou pomstychtivou nenávistí? Kohi vůči komu? Zdraví Radim
Další články z rubriky
4:44 Čunek: Nechápu, jak lidé jako Petr Pavel mohou vyhrát volby. To si někdo dělá legraci
„Vůbec nechápu, jak je možné, že se lidé jako Petr Pavel mohou dostat ve svobodných volbách do úřadu…
- 20:13 Dusno na V4 v Budapešti. Vystrčil přišel s Ukrajinou, Poláci hrozili odjezdem
- 21:06 „Klondike“ v ČT. Krmelec pro umělce a další penězovody
- 9:41 Ivan Hoffman: Ukrajina musí být pro Rusy přijatelným sousedem, chce-li být v EU
- 20:31 Husto kolem školy Karla Janečka. Má být ve vile, sousedi se bouří
- 16:30 Politický blázinec EU. Euro, čachry, demonstrace, demise. Tak vypadá bulharské memento


