Ministrem po Kocourkovi může být Šťastný. Pražská ODS chce větší vliv

11.11.2011 19:30 | Zprávy

Kdo bude novým ministrem průmyslu a obchodu, zatím není vůbec jasné. Kromě poslance Michala Doktora je často skloňovaným jménem i šéf pražské ODS Boris Šťastný.

Ministrem po Kocourkovi může být Šťastný. Pražská ODS chce větší vliv
Foto: Hans Štembera
Popisek: Boris Šťastný
Podle serveru Týden.cz je velice pravděpodobné, že by novým ministrem průmyslu a obchodu mohl být Boris Šťastný, šéf pražské ODS. Připomíná například, že už delší dobu má Šťastný ministerské ambice. Usiloval totiž o post ministra zdravotnictví.

"Personální otázky jsou záležitostí pana premiéra," vyhýbá se jasné odpovědi na otázku, jestli mu post po Martinu Kocourkovi premiér nabídl. „Ve Šťastného prospěch hrají důležité okolnosti - značný vliv uvnitř ODS a dobré vztahy s premiérem i Hradem," píše server.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: pan

Jan Lipavský byl položen dotaz

Mír na Ukrajině

Proč myslíte, že by USA při snaze vyjednat mír, což se jí teda zatím absolutně nedaří, měla být povinna to řešit i s EU, která se v případě uzavření míru ukázala ještě víc neschopná než USA?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nerudová jako vyjednávač k zeleným povolenkám: „Jako kdyby psovi dali hlídat buřty“

17:33 Nerudová jako vyjednávač k zeleným povolenkám: „Jako kdyby psovi dali hlídat buřty“

Zavedení systému emisních povolenek ETS 2 odmítla vláda Andreje Babiše (ANO) hned na svém prvním řád…