Místopředseda TOP 09 Otys: Vede to tu psychopat. Zeman má úkol s ruskou firmou

30.01.2021 17:20

Místopředseda TOP 09 Lukáš Otys nepatří k nejviditelnějším členům vedení této strany. Jeho rozhovor s Johanou Hovorkovou ale rozhodně stojí za to. Premiér Babiš je podle něj psychopat, který všude kolem sebe rozpoutává chaos, a do toho Miloš Zeman se svým ruským úkolem...

Místopředseda TOP 09 Otys: Vede to tu psychopat. Zeman má úkol s ruskou firmou
Foto: TOP 09
Popisek: Lukáš Otys, místopředseda TOP 09
reklama

„Pracovat v neustálém chaosu pod vedením psychopata, který mění názor třikrát denně, to je pak jakákoliv delší pracovní aktivita opravdu bojem o vlastní zdraví,“ zhodnotil současnou státní správu Lukáš Otys, místopředseda TOP 09.

Hovořil s Johanou Hovorkovou, redaktorkou webu FORUM24.cz.

Otys se prý nediví třeba národnímu koordinárotovi očkování, že na to neměl a odešel. On by prý třeba nedokázal sledovat, jak mocní lidé předbíhají ve frontě na vakcínu.

Sám se s vládními koronavirovými opatřeními setkává z pozice podnikatele, a ani v tomto nenechal na vládě nit suchou. „Programy pomoci pro podnikatele trpí těžkou nemocí přehnané byrokracie, jsou pomalé a bohužel jimi propádavají stále různé skupiny podnikatelů,“ postěžoval si.

CELÝ ROZHOVOR ZDE.

Zažil to prý na vlastní kůži. „Například čerstvá zkušenost je s programem Covid nájemné. Vyplnit žádost se všemi náležitostmi byla otázka zhruba 16 hodin,“ líčil. Navíc podnikatel musí nejprve vše zaplatit, a až potom mu možná přijde nějaká podpora. A to v situaci, kdy musí obracet každou korunu.

„Nemůžu se tak zbavit dojmu, že vláda chce, aby si na podpory sáhlo co nejméně podnikatelů a živnostníků,“ dodal zklamaně.

Jako místopředseda TOP 09 samozřejmě promluvil také o prezidentu Miloši Zemanovi, který je podle něj „motivován úkolem zadat dostavbu Dukovan ruské firmě“. Andrej Babiš je z politiků jediný, kdo mu je s tím ochoten pomoci, a proto Miloš Zeman ohýbá ústavu a dává sliby, které premiérovi maximálně vyhovují.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Gayové: Západ EU se vrhl na Orbána. A přišla zdrcující zpráva

8:07 Gayové: Západ EU se vrhl na Orbána. A přišla zdrcující zpráva

Maďarský parlament schválil zákon týkající se LGBT komunity a z některých dalších evropských zemí za…