Mladá sociální demokratka se vyznala z lásky ke Kalouskovu krasavci z Teplic. Je prý škoda, že oranžoví nikoho takového nemají

02.12.2015 21:17

Mladá sociální demokratka Ivana Recmanová si v komentáři pro Deník referendum posteskla, že ČSSD nedokáže oslovit mladé lidi, neumí vygenerovat podobného politika, jakým je Dominik Feri z TOP 09 Miroslava Kalouska. Jednoho dne na to prý ČSSD může zle doplatit.

Mladá sociální demokratka se vyznala z lásky ke Kalouskovu krasavci z Teplic. Je prý škoda, že oranžoví nikoho takového nemají
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Teplický radní Dominik Feri (TOP 09) s plyšovým psem.
reklama

„Bohužel žádného Feriho v současnosti nemáme. Máme sice ve straně spoustu mladých a talentovaných lidí, ale žádný není tak mediálně profláknutý jako Dominik Feri. Nebo snad znáte nějakou mladou sociální demokratku, která ještě neodmaturovala, sedí v obecním zastupitelstvu, je zvána do DVTV a jsou o ní vytvářeny memy na internetu? Případně nějakého mladého sociálního demokrata?“ ptá se mladá politička.

Feri je již dnes členem zastupitelstva v Teplicích a mladí lidé mu věnují pozornost. Až budou ekonomicky aktivní, jen těžko budou volit ČSSD, která se zaměřuje především na seniory a lidi s nižšími příjmy. Na levici zkrátka chybí někdo jako Feri a sociální demokracie prý asi ani nikoho takového nehledá, což je škoda. Ve straně Bohuslava Sobotky se prý mladí spíše přehlížejí.

Celý text najdete zde

Aby se nějaký mladý člověk mohl výrazněji vyprofilovat, musel by být napřed zvolen. To zase předpokládá, že se dostane na kandidátní listinu na volitelném místě a tady je podle mladé političky kámen úrazu. K dovršení všeho zlého prý sociální demokracie nemá ani dost atraktivní program v oblasti školství, takže nemá čím oslovit mladé lidi.

A když už by se tohle všechno změnilo, musel by se do zvolené pozice dostat člověk, který půjde s dobou a bude dost inteligentní na to, aby i žertoval, ale ne tak, aby se humor obrátil proti němu samému.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jágr je chytřejší než oni. Udeřilo. Známý lékař odmítl řvoucí dav

22:04 Jágr je chytřejší než oni. Udeřilo. Známý lékař odmítl řvoucí dav

Lékař a komentátor Jan Hnízdil se zastal hokejisty Jaromíra Jágra, na kterého se snesla vlna kritiky…