Mluvčí ministryně Hanákové bourala vládním autem, když vezla tajné papíry

13.09.2012 6:48 | Zprávy
autor: adr

Ředitelka kabinetu ministryně kultury Markéta Ševčíková havarovala ve středu odpoledne v centru Prahy. Vládní limuzína, ve které vezla tajné dokumenty, se srazila s jiným autem. Naštěstí nedošlo k žádným zraněním.

Mluvčí ministryně Hanákové bourala vládním autem, když vezla tajné papíry
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministryně kultury Alena Hanáková

Nehoda se stala v ulici U Lužického semináře. "Havaroval superb patřící ministerstvu a mercedes. Bylo to ale jen takové ťuknutí, srážka se obešla bez zranění. Nevím, jestli limuzína jela pod majáčky," řekl iDnes.cz mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Pode svědků nehody vjela vládní limuzína do křižovatky na červenou a jen těsně předtím zapnula maják. Vůz trefil odbočující auto, to se po nárazu roztočilo. Ševčíková prý poté šla na tramvaj.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Martin Šebestyán, MBA byl položen dotaz

Můžete vysvětlit to záhadné ztracení dokumentu?

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-kauzy-zvrat-na-zemedelstvi-ztratil-se-dokument-ze-agrofert-ma-vratit-sedm-miliard-295849 Zajímá je, že se ztratil zrovna za vaší vlády. A proč tedy nepožádáte soud, aby vám ho zaslal znovu? Nebo to uděláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nezálohované, přesto dražší. EU opět chystá zlepšovák

21:59 Nezálohované, přesto dražší. EU opět chystá zlepšovák

Vláda v tomto týdnu odmítla podpořit návrh na zálohování plastů, nejen za nápoje v plastu si možná p…