Muslim ve Skotsku popřál křesťanům veselé Velikonoce. A za čtyři hodiny...

25. 3. 2016 15:51

Server britského bulvárního deníku The Sun přinesl článek o mírumilovném muslimovi, který popřál všem křesťanům veselé Velikonoce. A o pár hodin později byl ubodán. Dva útočníci mu zasadili několik bodných ran a nechali ho vykrvácet.

Muslim ve Skotsku popřál křesťanům veselé Velikonoce. A za čtyři hodiny...
Foto: pixabay.com
Popisek: vlajka Velké Británie

Čtyřicetiletý Asad Shah byl ubodán u svého novinového stánku ve skotském Glasgow. Stalo se tak jen čtyři hodiny poté, co všem křesťanům popřál na sociální síti veselé Velikonoce. Do Velké Británie přišel z Pákistánu a chtěl s křesťany žít v míru. Po páté hodině večer to napsal na Facebook a v devět večer byl mrtev.

V minulosti se opakovaně stavěl proti násilí a tvrdil, že by všichni lidé na světě měli žít v míru. Sám ovšem zemřel násilnou smrtí. S noži v rukou ho mimo prostory jeho obchodu napadli dva muži. K útoku došlo na Minard Road. Útočníci zasadili obchodníkovi z novinového stánku několik ran a utekli. Muž postupně vykrvácel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Redaktor a kameraman ČT útočili na premiéra na výstavě, otrávení lidé jim nadávali. Svědectví, co se dělo po skončení kauzy Čapí hnízdo

19:39 Redaktor a kameraman ČT útočili na premiéra na výstavě, otrávení lidé jim nadávali. Svědectví, co se dělo po skončení kauzy Čapí hnízdo

Na výstavě Zahrada Čech, kam se premiér Babiš neohlášený zajal podívat minulý pátek, jej pronásledov…