Muž zadržený v Německu prý prodal zbraně pařížským atentátníkům

27.11.2015 11:23 | Zprávy
autor: vam, čtk

Německá policie zadržela pro podezření z nelegálního obchodu se zbraněmi 34letého muže. S odvoláním na státní zastupitelství o tom informovala agentura DPA. Podle deníku Bild zadržený dodal útočné pušky mimo jiné pachatelům nedávných pařížských atentátů. Úřady ale tuto informaci zatím nepotvrdily.

Muž zadržený v Německu prý prodal zbraně pařížským atentátníkům
Foto: wikipedia
Popisek: Německá vlajka.

Policisté muže z Magstadtu na jihozápadě Německa zadrželi už v úterý, v současnosti se nachází ve vyšetřovací vazbě. Podle mluvčí stuttgartského státního zastupitelství muž nakupoval plynové pistole a přetvářel je na střelné zbraně, které následně prodával na internetu. Souvislost zadržení s pařížskými teroristickými útoky z 13. listopadu, které si vyžádaly 130 obětí a více než 350 zraněných, ale mluvčí nepotvrdila.

Německý bulvární deník Bild s odvoláním na vyšetřovatele dnes uvedl, že muž na počátku listopadu prodal pařížským atentátníkům čtyři útočné pušky, dva kalašnikovy vyrobené v Číně a dvě pušky typu Zastava M70 původem z bývalé Jugoslávie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Babiš

Prosím o odpověď na otázku.Proč jedete pořád-- AntiBabiš.kDYBY TO NEMĚL VŠE OŠETŘENÉTAK BYCH VÁM VĚŘIL.Ale Vy opravdu nemáte nic jiného než mít v puse Babiše.Kolik jste toho mohli udělat ve Vaši minulé vládě a nic.Teď jedete pořád dokolečka jak by to mělo být. Děkuji za Odpověď. mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vtip Marka Ebena na Klempíře dostal nečekanou pointu

14:35 Vtip Marka Ebena na Klempíře dostal nečekanou pointu

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech slaví 80 let od svého založení a svůj 60. ročník. Na…