Na Hrad za Zemanem jdou čtyři velvyslanci, mimo jiné vietnamský

28.01.2014 7:04 | Zprávy
autor: vam, čtk

Funkce se dnes ujmou čtyři noví velvyslanci, kteří předají pověřovací listiny do rukou prezidenta Miloše Zemana. Na Hrad zamíří vietnamský velvyslanec Manh Son Truong, filipínská ambasadorka Victoriana Lecarose, mauricijská velvyslankyně Sarojini Seeneevassen-Frers a uzbecký velvyslanec Durbek Amanov. Informoval o tom Hrad.

Na Hrad za Zemanem jdou čtyři velvyslanci, mimo jiné vietnamský
Foto: ParlamentníListy.cz
Popisek: Pražský hrad

Diplomatický zástupce Vietnamu bude v Česku zastupovat nejen zájmy své vlády, ale také Vietnamců žijících v tuzemsku. Lidé z Vietnamu tvoří třetí největší skupinu cizinců v Česku. Na konci loňského června jich v Česku legálně pobývalo 57.200, z nich pak 41.500 trvale. Vietnamci mají od loňska svého zástupce v Radě vlády pro národnostní menšiny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

A proč tedy zastupujete komunisty?

Když tvrdíte, že ztrátou demokracie a svrchovanosti to končí? Vždyť přesně toho jsme byli svědky právě za komunistů. sám teď tvrdíte, že je to cesta do horoucích pekel, připouštíte tak, že za komunistů to bylo peklo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Odebrat Zelenskému řád? Je v tom háček. Velký

4:44 Odebrat Zelenskému řád? Je v tom háček. Velký

Odebrat Volodymyru Zelenskému nejvyšší české vyznamenání? Návrh SPD nemá podporu ani v koalici, ale …