Na Stehlíkovou! Ne? Ostré dozvuky řečí na Zemana. „Orgán“ vyzván k akci

08.11.2021 12:35 | Ze sítí

Tzv. Čeští elfové monitorují projevy nenávisti na sociálních sítích a rozkrývají dezinformace. Poslanec zvolený za hnutí ANO Patrik Nacher se zeptal, kdy si Čeští elfové začnou všímat projevů exministryně pro lidská práva Džamily Stehlíková pronesená ve vztahu k prezidentovi Zemanovi. Zmínil také Miroslava Kalouska (TOP 09).

Na Stehlíkovou! Ne? Ostré dozvuky řečí na Zemana. „Orgán“ vyzván k akci
Foto: Hans Štembera
Popisek: Džamila Stehlíková

Poslanec Patrik Nacher na sociální síti Twitter udeřil na někdejší ministryni pro lidská práva Džamilu Stehlíkovou. Ta se coby psychiatrička opakovaně vyjadřovala ke zdravotnímu stavu prezidenta Miloše Zemana, aniž by měla možnost ho vyšetřit.

Anketa

Bude Pekarová Adamová lepší předsedkyní Sněmovny, než byl Vondráček?

3%
95%
hlasovalo: 18935 lidí

Poté, co prezident v minulém týdnu poskytl telefonický rozhovor rádiu Frekvence 1, Stehlíková napsala, že rozhovor byl umě sestříhán, aby se před zraky veřejnosti udržel obraz pseudoreality, že je prezident schopen vykonávat své pravomoci.  

A Luboš Procházka, který rozhovor vedl, se začal okamžitě bránit.

„Paní Stehlíková, víte, že se známe, nikdy jsem proti Vám nic neměl. Ale to, že rozhovor objednala kancelář, je lež. Měl jsem o rozhovor zájem a pan prezident s ním souhlasil. Žádné nacvičování, žádné kousky, žádný střih! Toto je lež! Mám celý záznam včetně zazvonění telefonu a jak vše probíhalo. Dokonce ho má i Hlídací pes.org, tak si ho poslechněte. Přeji klidný večer (žádný střih v rozhovoru není!!!),“ zdůraznil.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Patrik Nacher chtěl vědět, kdy se na Stehlíkovou zaměří Čeští elfové.

„Řeší elfové nenávistné a nepodložené tweety Džamily Stehlíkové nebo v tomto případě se to nehodí? Když jsem si je teď na jejím profilu přečetl, nechce se mi věřit, že byla ministryní pro lidská práva… Miroslav Kalousek se jí ovšem zastane za 3–2–1...“ zaznělo od Nachera.

Patrik Nacher promlouvá

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Drahoš asi přiznal, co nechtěl. Zkušený politik obrátil jeho argumenty proti němu. Volit ze zahraničí poštou? A je jasno

19:20 Drahoš asi přiznal, co nechtěl. Zkušený politik obrátil jeho argumenty proti němu. Volit ze zahraničí poštou? A je jasno

Každému volebnímu hlasování by měl být někdo přítomen kvůli kontrole. Bývalý a zkušený politik ODS V…