Nacher drtil Piráty kvůli trafikám, Ferjenčík sliboval. A Vojtěch Filip vybuchl

23.11.2018 17:15 | Zprávy
autor: mp

Probíhá jednání Sněmovny o vyslovení nedůvěry vládě Andreje Babiše (ANO) a jedna jízlivá poznámka střídá druhou. K pultíku se postavila bývalá ministryně spravedlnosti z hnutí ANO Helena Válková a vyčetla Pirátům, že si tu hrají na právní stát, a pak také mají spoustu nenaplněných slibů. A poslanci Pirátů si to nedali líbit a rozhodli se vrátit úder. A šéf komunistů Vojtěch Filip vybuchl smíchy.

Nacher drtil Piráty kvůli trafikám, Ferjenčík sliboval. A Vojtěch Filip vybuchl
Foto: repro ČT24
Popisek: Poslanec Mikuláš Ferjenčík (Piráti)

Po Miroslavu Kalouskovi se o slovo přihlásili poslanci hnutí ANO, Helena Válková a Patrik Nacher, a přidali se k nim Piráti, Jakub Michálek a Mikuláš Ferjenčík. Mezi oběma politickými kluby došlo k ostré výměně názorů.

Exministryně spravedlnosti vyčetla Pirátům, že z jejich strany už padlo mnoho výkřiků, ale jinak podle ní prakticky nic nedokázali.

V tu chvíli se přihlásil o slovo Pirát Jakub Michálek a vrátil Válkové úder. Poukázal na to, že před pár lety se exprimátorka Prahy za hnutí ANO Adriana Krnáčová smála Pirátům, když tvrdili, že ji jednou porazí, a v roce 2018 bylo hnutí ANO v hlavním městě opravdu poraženo. Michálek nepochybuje, že stejný osud čeká i samotného předsedu vlády Andreje Babiše (ANO), který zdůrazňoval, že nikdy, nikdy a nikdy neodstoupí. Pokud se ho někdo chce zbavit, musí prý Babiše porazit ve volbách. Michálek nepochybuje, že se to jednoho dnes stane.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…