Nadáváme na Babiše a jeho podrazy se nám zajídají, ale jsme měkcí, chybí nám strategie boje. Bavili jsme se s poslanci ČSSD

12.12.2014 14:42 | Zprávy

V Poslaneckém klubu ČSSD podle informací ParlamentníchListů.cz narůstá nespokojenost s tím, jak strana pozičně hraje s Andrejem Babišem. Jistý neklid se projevil na úterním poslaneckém klubu.

Nadáváme na Babiše a jeho podrazy se nám zajídají, ale jsme měkcí, chybí nám strategie boje. Bavili jsme se s poslanci ČSSD
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Faltýnek(ANO) a Roman Sklenák(ČSSD)

Kritika ohledně vztahů ČSSD s hnutím ANO Andrejem Babišem má dva hlavní aspekty. Prvním je, že existuje frustrace z toho, jak Babiš na ČSSD verbálně útočí, je schopný rétor, ale nikdo mu neumí úplně adekvátně odpovědět a reagovat. Druhým aspektem je otázka vyjednávání a prosazení zájmů ČSSD v dohodách mezi poslaneckými kluby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sbíral na raketu Dana, teď chce vzít Rajchla na Ukrajinu

20:53 Sbíral na raketu Dana, teď chce vzít Rajchla na Ukrajinu

Po nedávném promítání dokumentu Velký vlastenecký výlet, který sleduje cestu pochybovačů o válce na …