Napochoduji na Prahu se psem, vymetu zloduchy. Časopis našel titul pro Babišovu Krnáčovou: Mimozemšťanka

20.10.2014 8:44 | Zprávy

„Mimozemšťanka Adriana“ – tak otituloval časopis Týden lídryni pražské kandidátky hnutí ANO a adeptku na primátorku Adrianu Krnáčovou. Není prý náhoda, že miluje sci-fi. Sama totiž podle Týdnu občas působí, jakoby přilétla ze vzdálené planety.

Napochoduji na Prahu se psem, vymetu zloduchy. Časopis našel titul pro Babišovu Krnáčovou: Mimozemšťanka
Foto: ODS
Popisek: Adriana Krnáčová

Krnáčová před nedávnem přiznala, že ve volném čase kromě čtení science fiction ráda sportuje. Běhá po parku se svým psem Yodou, kterého pojmenovala podle postavy z oblíbených Hvězdných válek. A má s ním plány i v politice. „S Yodou napochoduji na pražský magistrát. V závěsu za námi přijdou jediové se světelnými meči a vymetou z radnice Darth Vadera,“ popsala novinářům, jak s pomocí filmového rytířského řádu vyžene zloduchy.

Podle Týdnu to je pouze jeden z příkladů jejích mediálních promluv, které stále vzbuzují cosi mezi úsměvem a obavou, co všechno může český politik říct (popřípadě slíbit).

Před volbami Krnáčová prý proslula zejména videem, ve kterém jezdí s další kandidátkou hnutí ANO Eliškou Kaplický po Praze a zastavují se u různých „korupčních památek“, ale pijí také například z fontánky u metra Malostranská. „Proč jako nikdo cizincům neřekne, že je to pitné!?“ ptají se udiveně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: luš

Mgr. Richard Brabec byl položen dotaz

Proč jste proti vzniku NP Křivoklátsko?

V čem je problém? Podle mě, je dobře, že vznikají NP, přeci jen přírodu je třeba chránit, než si ji úplně zničíme - samozřejmě všeho s mírou. To zelené šílenství a ekoaktivisty (spíše ekoteroristy) neuznávám, ale proč bránit vzniku národního parku?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Skandální.“ Hrad tajil, ale neutajil. Měl by přijet Zelenskyj. Přišla stížnost

21:31 „Skandální.“ Hrad tajil, ale neutajil. Měl by přijet Zelenskyj. Přišla stížnost

Tajnosti kolem příjezdu zahraničního státníka na Pražský hrad vzbuzují otázky. Oficiálně jméno návšt…