Nebylo by to fér, vzkázal Bělobrádkovi s Gazdíkem Drahoš

06.07.2017 19:02 | Zprávy
autor: mp

Prezidentský kandidát Jiří Drahoš se vyjádřil k politické podpoře, kterou mu deklarovali politici dvojkoalice KDU-ČSL a Starostů. Za tuto podporu sice Drahoš poděkoval, ale obratem vzkázal, že o žádné politické podpoře nehodlá vyjednávat.

Nebylo by to fér, vzkázal Bělobrádkovi s Gazdíkem Drahoš
Foto: Daniela Černá
Popisek: Profesor Jiří Drahoš

Předsedové dvojkoalice lidovců se Starosty a nezávislými Pavel Bělobrádek a Petr Gazdík dali během oslav na Velehradě jasně najevo, že jsou připraveni v prezidentské volbě podpořit profesora Jiřího Drahoše a k témuž chtějí přesvědčit i své spolustraníky. Drahoš jim o pár hodin později za podporu poděkoval, ale urychleně ji odmítl. Nezdálo by se mu to fér.

„V souvislosti s podporou, kterou mi poslední dobou deklarovaly některé politické strany, bych ovšem rád zdůraznil jednu věc. Každé takové podpory si vážím a děkuji za ni, ale nic to nemění na tom, že nejsem a nebudu prezidentským kandidátem žádné jednotlivé strany nebo uskupení. O podpoře s politickými subjekty nevyjednávám. Nebylo by to fér,“ napsal Drahoš na sociální síti Facebook.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Martin Kupka byl položen dotaz

Babiš

Prosím o odpověď na otázku.Proč jedete pořád-- AntiBabiš.kDYBY TO NEMĚL VŠE OŠETŘENÉTAK BYCH VÁM VĚŘIL.Ale Vy opravdu nemáte nic jiného než mít v puse Babiše.Kolik jste toho mohli udělat ve Vaši minulé vládě a nic.Teď jedete pořád dokolečka jak by to mělo být. Děkuji za Odpověď. mamlas

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Mistr T vydělává prachy chaosem, ale Česko je ráj.“ S českým Kanaďanem u galerie pod širým nebem

7:05 „Mistr T vydělává prachy chaosem, ale Česko je ráj.“ S českým Kanaďanem u galerie pod širým nebem

„Tady žiju rád. S kamarády posedíme, pokecáme, popijeme. Chodím všude možně. To je něco, co dost Kan…