Nečas jmenoval novou vědeckou radu. Ozývá se kritika

01.12.2011 9:06 | Zprávy
autor: par

Rada pro výzkum, vývoj a inovace má polovinu nových členů. Způsob jejich výběru ale není zcela jasný - na to upozorňují kritici.

Nečas jmenoval novou vědeckou radu. Ozývá se kritika
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Nečas

Mezi novými členy rady jsou například psychiatr Cyril Höschl nebo fyzik Tomáš Jungwirth.

"Vadí nám, že nové jmenování bylo opět neprůhledné, na veřejnost se dostala až finální verze. Nevíme, proč tam jsou zrovna tito lidé," řekla Lidovým novinám předsedkyně Fóra Věda žije! Helena Janíčková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jan Holásek, LL.M. byl položen dotaz

Domluvy a pomluvy

Já jste také toho názoru, že politici by se měli být schopni domluvit a ne se pomlouvat, hlavně veřejně. Nemyslíte, že jako hlupáci jak tvrdíte vypadáme i tehdy, když prezident v zahraničí vládu pomlouvá? To se podle mě nedělá. Ať vysloví svůj názor, tady.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tajemný Zeman: Přečtěte si pravdu o „jednom řediteli tajné služby“

11:25 Tajemný Zeman: Přečtěte si pravdu o „jednom řediteli tajné služby“

Bývalý prezident Miloš Zeman s nakladatelstvím Olympia připravil reedici knihy Jak jsem se (ne)mýlil…