Nečas o Kalouskově cisterně: Někdo pracuje, jiný jen vypráví kovbojky

29.05.2013 17:22 | Zprávy
autor: joh

Premiér Petr Nečas (ODS) se na návštěvě Ruska poprvé vyjádřil k nedávnému incidentu na Letišti Václava Havla při vydání podnikatele Alexeje Torubarova. Ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09) nepřímo obvinil ze šíření kovbojek.

Nečas o Kalouskově cisterně: Někdo pracuje, jiný jen vypráví kovbojky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Premiér Petr Nečas

"Velmi bych prosil, abychom se racionálně pohybovali v mezích paragrafů a mezinárodního práva a odlišili to od kovbojek, které někteří politici podstrkují médiím a ta je ochotně papouškují. Někteří z nás pracují a někteří vypráví kovbojky," uvedl Nečas, jehož vyjádření serveru Lidovky.cz poskytl mluvčí vlády Jan Hrubeš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Reparace

Pokud má být uzavřen mír mezi Ruskem a Ukrajinou souhlasíte nebo nesouhlasíte s tím, že Rusko musí Ukrajině zaplatit válečné škody ve formě reparací?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trump? K večírkům u prasáka Epsteina zaznívá jiné prezidentské jméno

20:15 Trump? K večírkům u prasáka Epsteina zaznívá jiné prezidentské jméno

Ačkoli je Jeffrey Epstein již šest let po smrti, zemřel za dosud ne zcela vyjasněných okolností v po…