Nejsme lokajové Bruselu, bude Bobošíková volat na Merkelovou

19.03.2012 21:24

Demonstraci s názvem „Stop diktátu Bruselu!“ chystá Suverenita – Blok Jany Bobošíkové ku příležitosti návštěvy německé kancléřky Angely Merkelové v České republice. Strana kandidátky na přímou volbu prezidenta chce významné světové političce ukázat svůj nesouhlas s politikou Evropské unie.

Nejsme lokajové Bruselu, bude Bobošíková volat na Merkelovou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jana Bobošíková demonstruje před budovou vlády
reklama

Podle informací agentury Mediafax se protesty chystají před Pražským hradem i před sídlem vlády. Kromě předsedkyně strany se jich zúčastní také bývalý ministr financí Vlastimil Tlustý.

Angelu Merkelovou čeká v Praze i jedno malé překvapení: Má to být jakési zhmotnění nejnovějších směrnic z oblasti zlepšování kvality života drůbeže a prasat, které podle strany nese vinu na zdražování potravin a zhoršování kvality života lidí. „Chceme, aby německá kancléřka jasně viděla, že ne všichni v České republice jsou nadšenými lokaji Bruselu a že ne všichni jsou spokojeni se současným stavem EU a politikou eurozony,“ vzkázala místopředsedkyně strany Jana Volfová.

Angelo, Češi jsou nespokojení!

Demonstrace se neomezí pouze na hlavní město. Ve všech krajských městech bude pokračovat kampaň s názvem „Nenuťte nám euro“. „Chceme, aby představitelé EU konečně začali řešit skutečné problémy EU, jako jsou demokratický deficit, nesmyslná multikulturní, přistěhovalecká, unifikační politika a dramatický pokles konkurenceschopnosti,“ vypočítala další cíle Jana Bobošíková.

„Chceme, aby konečně začali brát na vědomí i kritické názory a postoje občanů, jejichž důvěra v EU se dramaticky propadá a je na historickém minimu,“ dodala.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jhe

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ty p*čo, jdi do prd*le, máme tu děti v autech. Volejte blázinec! VIDEO z Brna, s aktivistkou se nepárali

9:08 Ty p*čo, jdi do prd*le, máme tu děti v autech. Volejte blázinec! VIDEO z Brna, s aktivistkou se nepárali

Hnutí Extinction Rebellion (Rebelie proti vyhynutí), které bojuje za ochranu, o sobě dalo opět vědět…