Největší nácek není nikdo z Kyjeva, ale ruský vicepremiér. Český bloger napsal o tom, jak už ruské propagandě nikdo nevěří

27.05.2015 18:42

Bloger Jan Ziegler se rozepsal o nejnovějším dění na Ukrajině. Separatisté se podle něj již zcela utrhli ze řetězu a kromě standardního loupení začali už i vraždit civilisty. K zakrytí těchto zločinů pak začali rozšiřovat nesmyslné podvrhy o údajných zvěrstvech vládních jednotek. Rovněž s neonacismem kyjevských vládců je to prý úplně jinak, než se píše.

Největší nácek není nikdo z Kyjeva, ale ruský vicepremiér. Český bloger napsal o tom, jak už ruské propagandě nikdo nevěří
Foto: Facebook Jana Zieglera
Popisek: Jan Ziegler

Ziegler upozorňuje zejména na nejnovější zprávu, podle které měla být na východě Ukrajiny zavražděna těhotná žena a tento čin je přičítán vládním jednotkám. Tato podlost se podle něj začala šířit proto, aby zakryla teror, ke kterému v posledních dnech přistoupili naopak separatisté, kteří vraždí civilisty zcela beztrestně.

„Fotografie, která ukazuje v lese oběšenou ženu v jiném stavu a muže, je dokázaným podvrhem ze strany separatistů – zcela primitivní fotomontáž,“ rozpoznal Ziegler. Takové zprávy podle něj mají jen pošpinit kyjevskou vládu podobně jako například výmysl, že v Kyjevě zmlátili válečného veterána.

Celý blog ZDE

„Ve skutečnosti na východoukrajinském separatistickém území panuje naprostá anarchie. Teroristické bojůvky zde loupí, vraždí, znásilňují a přepadávají místní občany, a to zcela beztrestně. Sami doněčtí policisté přiznávají, že jsou proti těmto gaunerům bezmocní,“ přidává. Když se podle Zieglera proruským banditům zalíbí vaše auto, prostě vás zastaví a zabaví vám ho se vzkazem, ať jste rádi, že vás nezastřelili.

Už jen neobyčejně prostí lidé podle něj naopak věří tomu, že na Ukrajině vládnou nějací neonacisté. „Prokázaným neonacistou je ale určitě vicepremiér ruské vlády Dmitrij Rogozin, který se podílel na nedávném srazu evropských nácků v Sankt Petěrburgu,“ dodává.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Takže vy se nestydíte, uhodila Drtinová na Klause juniora. A jelo to celých dvacet minut

16:44 Takže vy se nestydíte, uhodila Drtinová na Klause juniora. A jelo to celých dvacet minut

Poslanec a zakladatel hnutí Trikolóra Václav Klaus mladší je přesvědčen, že Evropská unie výrazně om…