Němcům se islám líbí. Jsou prostě takoví, sepsal Konvička. Jde i o sex

14.12.2017 6:52

Protiislámský aktivitsta Martin Konvička se zamyslel nad Německem a islámem. Konkrétně nad tím, jak si vysvětlit německou, eurounijní a proislámskou vítačskou politiku.

Němcům se islám líbí. Jsou prostě takoví, sepsal Konvička. Jde i o sex
Foto: Youtube.com
Popisek: Martin Konvička v kavárně Liberál

Jako vysvětlení Konvička vnímá neomarxismus, komplex z nacismu, sebenenávist, skutečnost že jde o národ ovcí. O tomto vysvětlení se sice oficiálně pochybuje, ale tajně se na něm shodne 90 procent občanů a většina politické třídy. 

Anketa

Babiš navrhuje poslat naše vojáky chránit hranice Libye. Schvalujete to?

35%
65%
hlasovalo: 6513 lidí

"Přestaňme se na Němce (s výjimkou lidí od AfD, Pegidy, a ekologie motýlů) dívat jen jako na sebevražedné zbabělé a navíc škodolibé pitomce, a ptejme se, zda proislámské city nemohou mít z německého hlediska, z hlediska národních mýtů toho talentovaného a současně šíleného národa, přece jen opodstatnění, vnitřní logiku," poznamenal Konvička. 

A ihned si odpověděl, že jistěže má. "Odpor k Židům a Drang nach Osten - věčný národní sen o porážce Rusů a 'zcivlizování' Slovanů. Nevěřte, že se to ve 33. zhmotnilo z Luftu a že to ve 45. zmizelo. Jel v tom Vilém II. ... jeli v tom teutonští rytíř...  Němec miluje rozsáhlé prostory, žije však (většinově) sevřen v malých přelidněných kotlinkách mezi nízkými kopečky. V tom je jako Čech, jenže Čech miluje ty svoje kotlinky a na všechny kolem kašle," podotýká Konvička. 

Ve svém textu se pak Konvička zaměřil také na islámskou sexualitu. "Harémy, spousta potomků, spořádaně zorganizovaná země, nadlidé, lidé, podlidé pod-podlidé, vzněšeně arabští vojáci šikanující v lágrech schmutzige Poláky a Rusy, hlas muezzína nad úpravnými saskými či tyrolskými vesničkami.... Němka: Velká rodina na spořádaném statku. Zahalení činí ji tajemnou - na rozdíl od odhalených slovanských a černých služebných, kojných a otrokyň, svalnatých neárijských otroků-milenců a pracovitého Genosse manžela, který to vše řídí z úřadu, kam ráno vypadne a je od něj pokoj ..." píše Konvička.  

Původní text ZDE.

A závěrem se ptá: "Nedává pak 'vítačství' - to elitní, ze strany bank, firem, profesorů a pracháčů, ne to ze strany zpumprlíkovaných slečen Antifaček - až děsivý smysl?" A odpovídá, že naštěstí nedává, kdy Němci tak trochu zapomněli, že s islámem dříve výkonně bojovali.

"Vedle tradice proislámské mají naši západní sousedé i tradici islámobijeckou. A dědici té tradice, duchovní potomci Evžena a Josefa a Katky Veliké, jsou Thilo. A Tatiana. A Frauke. A Lutz. A Petr B. A Alice W. (posílám poklonu). A taky skoro všichni němečtí ekologové přes motýly, ale pssst!" uzavřel Konvička s tím, že je na čase, aby se Němci na svou skvělou tradici rozpomněli. 

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš naložil Pirátům, jako ještě nikdy: Drogy, podpora migrantů, třídní nenávist. Odpověď od Bartoše taky stála za to

18:31 Babiš naložil Pirátům, jako ještě nikdy: Drogy, podpora migrantů, třídní nenávist. Odpověď od Bartoše taky stála za to

V modrém rohu stojí premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Proti němu v černém rohu stojí předseda Pi…