Německá matka šla s děckem na procházku a potkala imigranta. Její příběh ovládl internet

28.09.2015 13:27

Na serveru YouTube se objevilo video, na kterém jedna z německých maminek hovoří o zkušenosti s migranty na území Německa. Popisuje svou vycházku s malým dítětem.

Německá matka šla s děckem na procházku a potkala imigranta. Její příběh ovládl internet
Foto: Peter Števkov
Popisek: Imigranti ve stanici Keléti

„Náhle jsem spatřila, byl to azylant, tím jsem si jistá, on mě uviděl, já uviděla jeho,“ říká a uvádí, že se podle jejích slov choval velmi divně, schovával se za auto a sledoval ji. 

„Ano, já ho viděla a přímo na něj udeřila: Co po mně chceš? A on se mi vysmál a utekl. Je naprosto jasné, že mě chtěl okrást nebo něco horšího,“ běduje žena, že takhle to přeci nejde. 

„Žiju na malé vesnici,“ uvedla žena s tím, že chtěla mít klid a být v bezpečí. Uvádí však, že proti azylantům nic nemá. „Ale můj Bože, to není možné, abychom přijali všechny běžence. Podle ní i přesto, že my pro ně děláme maximum, ale oni se nám odvděčují tím, že nám nahání strach. „Mám strach. Mám strach o sebe i o své dítě,“ uvedla. 

„Milá kancléřko, tohle musí mít hranice. Nemůžete přijmout celý svět. Německo to nezvládne. Jsou také jiné země,“ řekla závěrem na adresu Angely Merkelové s tím, že takto je její země ničena. Zároveň také vyzvala azylanty k vděku.

Video zhlédněte ZDE.

 

reklama

autor: vef

jednání

Proč jste nebyl účasten jednání se zdravotníky, když s nimi jednal Fiala? Pozval vás na něj? Věděl jste, že jim ustoupí? Vy to nevníáte jako podraz?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Už je to tady, bitka o kapra. Umělkyně najatá, ale Lidl, Penny i Billa na to vyzrály

10:45 Už je to tady, bitka o kapra. Umělkyně najatá, ale Lidl, Penny i Billa na to vyzrály

Prodávat vánoční kapry, nebo neprodávat? To je oč tu běží. Ochránci zvířat mají jasno, že jde o týrá…