Německá matka šla s děckem na procházku a potkala imigranta. Její příběh ovládl internet

28.09.2015 13:27

Na serveru YouTube se objevilo video, na kterém jedna z německých maminek hovoří o zkušenosti s migranty na území Německa. Popisuje svou vycházku s malým dítětem.

Německá matka šla s děckem na procházku a potkala imigranta. Její příběh ovládl internet
Foto: Peter Števkov
Popisek: Imigranti ve stanici Keléti
reklama

„Náhle jsem spatřila, byl to azylant, tím jsem si jistá, on mě uviděl, já uviděla jeho,“ říká a uvádí, že se podle jejích slov choval velmi divně, schovával se za auto a sledoval ji. 

„Ano, já ho viděla a přímo na něj udeřila: Co po mně chceš? A on se mi vysmál a utekl. Je naprosto jasné, že mě chtěl okrást nebo něco horšího,“ běduje žena, že takhle to přeci nejde. 

„Žiju na malé vesnici,“ uvedla žena s tím, že chtěla mít klid a být v bezpečí. Uvádí však, že proti azylantům nic nemá. „Ale můj Bože, to není možné, abychom přijali všechny běžence. Podle ní i přesto, že my pro ně děláme maximum, ale oni se nám odvděčují tím, že nám nahání strach. „Mám strach. Mám strach o sebe i o své dítě,“ uvedla. 

„Milá kancléřko, tohle musí mít hranice. Nemůžete přijmout celý svět. Německo to nezvládne. Jsou také jiné země,“ řekla závěrem na adresu Angely Merkelové s tím, že takto je její země ničena. Zároveň také vyzvala azylanty k vděku.

Video zhlédněte ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Repete spacákové revoluce po dvaceti letech. Míří na likvidaci Babiše. Kuriozní funkcionář z TOP 09. Petr Žantovský odkryl důkazy o plánované akci

7:41 Repete spacákové revoluce po dvaceti letech. Míří na likvidaci Babiše. Kuriozní funkcionář z TOP 09. Petr Žantovský odkryl důkazy o plánované akci

TÝDEN V MÉDIÍCH Aktivitou ve spřátelených médiích hýří v posledních dnech generální ředitel České te…