Německo trpí duševní chorobou, varovala na konferenci Úsvitu mluvčí Pegidy

20. 2. 2016 17:06

Úsvit - Národní koalice uspořádal společnou ideovou konferenci s Blokem proti islámu. Bylo na ní mimo jiné oznámeno, že Úsvit znovu mění název a hodlá vstoupit do krajských voleb společně s Blokem proti islámu. Na téže konferenci vystoupila také mluvčí hnutí Pegida Tatjana Festerling. Podle jejího názoru Německo trpí duševní chorobou, ale v zemi naštěstí stále žijí lidé, kteří s tím chtějí něco dělat.

Německo trpí duševní chorobou, varovala na konferenci Úsvitu mluvčí Pegidy
Foto: wikipedia
Popisek: Německá vlajka.

„Německo trpí duševní chorobou. Jmenuje se politická korektnost,“ prohlásila Tatjana Festerling na společné ideové konferenci Bloku proti islámu a Úsvitu - Národní koalice, který se přejmenoval na Úsvit s Blokem proti islámu. Německo si podle mluvčí německého hnutí musí říct, že nedokáže spasit všechny chudé lidi na světě. Musí si také říct, že islám do Evropy nepatří. Z těchto dvou premis následně vyroste něco, co můžeme nazývat „Pevnost Evropa“.

Aby mohl takovýto koncept vzniknout, potřebujeme vizi Evropy jako Evropy suverénních národů, které pojí společné hodnoty. Tato Evropa musí mít společnou vůli postavit se islámu. Evropa musí zkrátka mít odvahu se bránit. Za tato slova si hostující dáma vysloužila potlesk přítomných posluchačů.

Zásadní otázkou podle jejího názoru je, zda už je Západ ztracen v boji s islámem. Pohled do České republiky, Polska či Slovenské republiky ukazuje, že ještě vše není ztraceno. Německo sice teď řídí kancléřka Merkelová, ale mluvčí hnutí Pegidy Tatjana Festerling věří, že se jednoho dne promění i Německo.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nekorektní, ale pravdivý popis současné reality. To je kniha Kladivo na politiky

20:01 Nekorektní, ale pravdivý popis současné reality. To je kniha Kladivo na politiky

Kniha je zaměřena na podstatu úlohy člověka, jeho vlastností, projevů, jednání a na pojmenování důsl…