Nepolevíme! Vzkázala Babišovi, Blatnému i Hamáčkovi šéfka Trikolóry

31.03.2021 12:14

Úřadující předsedkyně Trikolóry Zuzana Majerová Zahradníková je naštvaná na vládu. Nejen za to, že všem lidem vzala rok života, ale také za všechny zmařené životy. Podle jejích slov navíc existuje vážné podezření z toho, že si vláda upravuje čísla sloužící k podpoře ustavičného prodlužování nouzového stavu tak, jak se jí to zrovna hodí.

Nepolevíme! Vzkázala Babišovi, Blatnému i Hamáčkovi šéfka Trikolóry
Foto: Archiv Zuzana Majerová Zahradníková
Popisek: Předsedkyně hnutí Trikolóra Zuzana Majerová Zahradníková

„Od začátku tzv. epidemie si vláda upravuje čísla podle toho, jak se jí to hodí. Pamatujete si, s jakou slávou ministr Blatný přišel se svým PSEM? Jak dlouhou se jím vláda řídila? Pár týdnů! Potom už PES platil jen a pouze tehdy, když se jim to hodilo a vláda se rozhodla zpřísnit. A to je jen jeden z mnoha naprosto nedůvěryhodných počinů, kterého se pánové Babiš, Hamáček a spol. dopustili,“ uvedla na svém profilu Zuzana Majerová Zahradníková, která minulý týden převzala po Václavu Klausovi ml. řízení hnutí, které společně s ním před dvěma roky zakládala. 
 
 
„Vzali nám víc než rok našeho života, který nám už nikdo nevrátí. Mnoho rozhodnutí vlády je šikanózních a likvidačních, jiná „jen“ nedávají smysl. Může někoho v této souvislosti překvapit slova o manipulacích v grafech ministra Blatného? Mě ne,“ narážela Majerová na tvrzení matematika Tomáše Fürsta z Univerzity Palackého v Olomouci, který grafy Blatného a Duška označil za přehlídku manipulace. 
 
„A jsem opravdu, ale opravdu hodně naštvaná za všechny ty zmařené životy našich lidí... Trikolóra bude nadále bojovat PROTI nouzovému stavu i současnému totalitnímu znění pandemického zákona! A nepolevíme,“ dodala Zuzana Majerová Zahradníková. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Karel Výborný

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Pirát čekal zvolení. Nic. Tak píše pravdu o straně

11:12 Pirát čekal zvolení. Nic. Tak píše pravdu o straně

Piráti v současné době vyjednávají o účasti na vládě. Jejich pozice ovšem se čtyřmi poslanci není si…