Nepřeceňujme průzkumy. Možná se objeví nějaká Kubiceho zpráva dvě, varoval na sněmu Babiš

25. 2. 2017 10:38

O čem sním, když náhodou spím. Banner s tímto sloganem představil vicepremiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš na sněmu hnutí, který se tento víkend koná na pražském Chodově.

Nepřeceňujme průzkumy. Možná se objeví nějaká Kubiceho zpráva dvě, varoval na sněmu Babiš
Foto: repro Youtube, tan
Popisek: Andrej Babiš

„Co my chceme? Chceme dlouhodobě stabilní daňové prostředí. Nechceme navyšovat daně. U vysokopříjmových skupin je chceme stabilizovat, u nízkopříjmových a středněpříjmových skupin je chceme snížit,“ podotkl.

„Chceme navyšovat platy zaměstnanců, důchody, nechceme sektorové daně. Chceme, aby peníze zahraničních investorů zůstávaly u nás doma. Firmy by měly podporovat naši kulturu, sport, měly by dělat charitu. Chceme přísnou regulaci cenu vody, plynu. Potřebujeme zoufale investice – dálnice, obchvaty, školy, školky, domovy důchodců,“ řekl.

Zmínil také fakt, že reformu potřebuje i Evropská unie. „V našem programu ale v první řadě musíme myslet na lidi,“ sdělil. „Chceme žít v zemi, kde si lidé mohou plnit své sny,“ dodal.  Naše hlavní hodnoty jsou jasné. Chceme pomáhat potřebným, důchodcům...“ míní a vzpomněl také na podnikatele a živnostníky. 

Naše země podle něj také nepotřebuje tolik poslanců a senátorů. „Kdybychom přijali z Německa jednací řád Bundestagu, měli bychom méně vtipných záběrů ze Sněmovny, ale více efektivních zákonů. Chceme, aby tato země byla dobrým místem pro všechny,“ řekl. Říjnové volby podle něj budou zásadním rozcestím pro Českou republiku. 

„Nepřeceňujme průzkumy. Leccos se může stát. Možná se objeví nějaká Kubiceho zpráva číslo dvě. Reálné je i to, že dopadneme jako v Královéhradeckém kraji v krajských volbách, kde již dvě hodiny po volbách se spojily strany proti nám. Musíme proto zabrat,“ uzavřel se slovy, že věří, že se hnutí povede být co nejúspěšnější.

Fotogalerie: - Sněm ANO

IV. celostátní sněm hnutí ANO
IV. celostátní sněm hnutí ANO
IV. celostátní sněm hnutí ANO
Milan Hnilička
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš
IV. celostátní sněm hnutí ANO

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Církevní restituce: Tohle prý nikdo neřekl. A měli byste to vědět

6:46 Církevní restituce: Tohle prý nikdo neřekl. A měli byste to vědět

Bývalý radní pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek okomentoval na svém facebookovém prof…