Nepřipouštím, že by s námi nikdo nediskutoval, řekl rebel v ODS Úlehla

18.09.2012 7:46 | Zprávy

Poslanci budou znovu jednat o vládním daňovém balíčku, který sněmovna neschválila na minulé schůzi kvůli revoltě několika poslanců ODS. K nim patří také Tomáš Úlehla, člen dozorčí rady Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP). Premiérovi Petru Nečasovi se podle deníku MF Dnes může mstít za trestní oznámení podané na předraženou zakázku na elektronické zdravotní knížky IZIP.

Nepřipouštím, že by s námi nikdo nediskutoval, řekl rebel v ODS Úlehla
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Ve sněmovně se schyluje k hlasování o důvěře vládě

Ulehla v České televizi prohlásil, že hodlá předložit návrh, aby DPH zůstalo ve stejné výši. Druhou možností je prý dodržet předvolební slib a sjednotit obě sazby. K rebelii se prý odhodlal právě kvůli dodržování předvolebního proramu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vfe

Jan Lipavský byl položen dotaz

Mír na Ukrajině

Proč myslíte, že by USA při snaze vyjednat mír, což se jí teda zatím absolutně nedaří, měla být povinna to řešit i s EU, která se v případě uzavření míru ukázala ještě víc neschopná než USA?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nerudová jako vyjednávač k zeleným povolenkám: „Jako kdyby psovi dali hlídat buřty“

17:33 Nerudová jako vyjednávač k zeleným povolenkám: „Jako kdyby psovi dali hlídat buřty“

Zavedení systému emisních povolenek ETS 2 odmítla vláda Andreje Babiše (ANO) hned na svém prvním řád…