Novinář šokuje: Zeman je prý součástí organizovaného zločinu

29.06.2013 23:10

Budoucí vláda Jiřího Rusnoka nabývá jasnějších obrysů a už teď začínají některá jména vzbuzovat emoce. Bývalý disident a novinář Jan Urban odhaluje „podivnou“ minulost Martina Peciny.

Novinář šokuje: Zeman je prý součástí organizovaného zločinu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident je evidentně dobře naladěn
reklama

Připomíná jeho dřívější spolupráci s Jiřím Rusnokem a podezřelý prodej státního podílu v plzeňské Škodovce. Na něm měl vydělat ředitel ČEZu Martin Roman. Následně se Pecina stal členem dozorčí rady právě v této energetické společnosti.

SPOZ – Strana přátel organizovaného zločinu?

„Proč se nic z toho nikdy nevyšetřilo? Miloš Zeman, ovládaný organizovaným zločinem v podání Miroslava Šloufa a jeho loutkovodiče Františka Mrázka, během několika měsíců po svém nástupu do úřadu premiéra v roce 1998 osobně přikázal profesně zlikvidovat a odstranit z funkcí šéfy všech útvarů policie, zabývajících se korupcí nebo organizovaným zločinem. Policie i zpravodajské služby byly zcela úmyslně paralyzovány. Ze zoufalství zveřejněné odposlechy telefonátů mezi Mrázkem a Šloufem to prokazují mimo jakoukoliv pochybnost,“ píše Urban na svém blogu.

A zdůraznil, že za Nečasovy vlády začala policie vyšetřovat velké kauzy. Tomu chce prý Zeman zabránit. „Rusnokova vláda má jediný smysl – znemožnit rozpletení chobotnice vztahů a penězovodů mezi proruským byznysem a českou politikou,“ myslí si Urban. A neváhá Zemanovce označit za „Stranu Přátel Organizovaného Zločinu“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: lze

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dagmar Havlová hrozí házením vajec z oken. Bude zle

18:17 Dagmar Havlová hrozí házením vajec z oken. Bude zle

Někdejší první dáma Dagmar Havlová se velmi výrazně rozčílila na svém instagramovém profilu. Důvodem…