Nový šéf Národní knihovny pohřbil Kaplického blob

05.01.2011 15:56 | Zprávy
autor: jac

Nastupující ředitel Národní knihovny v Praze Tomáš Böhm uvedl, že projekt nové knihovny z pera známého architekta Jana Kaplického je definitivně mimo hru.

Nový šéf Národní knihovny pohřbil Kaplického blob

Knihovna totiž údajně potřebuje v první řadě vyřešit nedostatek skladovacích kapacit a na efektní novostavbu chybí peníze. Nová budova by tak mohla vyrůst za pět až deset let, nicméně by sloužila i jiným institucím a bylo by na ni vyhlášeno nové výběrové řízení.

Rekonstrukce pokračuje

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zdravotníci

Já s vámi souhlasím, že si zdravotníků máme vážit a rozhodně jsem proti jejich dehonestaci jen proto, že nejsou očkovaní. Ale kdo je vlastně chce označovat za riziko? A jak jako? To budou mít někde na jmenovce či jak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kauza bitcoin: Bratr Benda, ústřední postava. A tajemství mobilů, které Stanjura nevrátil

13:12 Kauza bitcoin: Bratr Benda, ústřední postava. A tajemství mobilů, které Stanjura nevrátil

Spoelčná tisková konference ministryně financí a ministra spravedlnosti představila novinky ve vyšet…