„Tak to není. Nechci to moc rozebírat. ODS se hlásí jen k úspěšným projektům, od kritizovaných dává ruce pryč,“ uvedl Josef Novotný (ČSSD) v rozhovoru pro iDnes.cz.
„Povedlo se nezadlužit kraj. Na provoz jsme si nevzali žádné úvěry. Snížili jsme počet úředníků a šetřili, i když nám stát dával v době krize méně peněz. Podařilo se dát hodně peněz do nemocnic ve Varech a Chebu. Chceme pokračovat v Sokolově,“ vyjmenovává své úspěchy hejtman.
Zároveň však uznal i své neúspěchy. „Výběrová řízení na dodávku přístrojů do nemocnic. Kdyby to šlo normálně, tak už přístroje máme a už by byly proplacené z Evropské unie. Také jsme nezastavili odliv mladých z kraje. Málokdo se po vysoké škole vrací zpět. Bez chytrých hlav se těžko posunuje kraj kupředu,“ lituje Novotný.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: pan