Občanská válka, to někteří chtějí. Ovčáček si přečetl komentář Taberyho v Respektu a vyděsil se

01.02.2018 8:23

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček bude mluvčím prezidenta Miloše Zemana i následujících pět let. Potvrdil to sám Ovčáček v pořadu Osmička Heleny Šulcové na serveru SeznamZprávy.cz. Ovčáček v rozhovoru hovoří mimo jiné také o tom, že někteří novináři neunesli porážku a jejich komentáře volají po občanské válce.

Občanská válka, to někteří chtějí. Ovčáček si přečetl komentář Taberyho v Respektu a vyděsil se
Foto: Screen: Facebook TV Prima
Popisek: Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček v pořadu Názory bez cenzury internetové televize Prima.

„Nejvíc mě na práci baví komunikace s novináři. Tedy tvůrčí komunikace s novináři. Důležité je znát psychologii jednotlivých novinářů. Každý novinář je jiný a mají jinou motivaci,“ poznamenal Ovčáček. „U některých novinářů vím, že se neptají proto, aby napsali vyvážený článek,“ podotkl rovněž.

Původní text ZDE.

„Někteří novináři neunesli výsledek prezidentských voleb. Například jsem četl komentář pana Taberyho z Respektu, jenž volal po občanské válce. Nejde o jiný názor,“ dodal Ovčáček, že se například od Erika Taberyho dočkal komentáře, že se žádné příkopy zakopávat nebudou. A přitom podle něj pan prezident po prezidentské volbě řekl, že chce být smířlivý.

„Výzvy k rozporům ve společnosti odmítám,“ uzavřel toto téma.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Uzdravení to setřesou, očkovaní ne. Šinkora odpálil bombu. Politici to nepochopili

17:22 Uzdravení to setřesou, očkovaní ne. Šinkora odpálil bombu. Politici to nepochopili

Imunolog Jiří Šinkora prozradil, že se sám nechal v lednu takzvaně promořit, protože ve svém věku by…