ParlamentníListy.cz
» Aréna » Monitor » Odpůrci KSČM se dobývali na sjezd, musela je krotit policie. Pak dorazil Michal Horáček a recitoval básničku o východní marce
REPORTÁŽ V podzimních volbách 2017 si komunisté prošli volebním Waterloo. Získali vůbec nejméně hlasů ve své takřka stoleté historii. Svolali proto mimořádný sjezd, který se konal půl roku poté v Nymburce. Na sjezdu KSČM vůbec poprvé vystoupil i prezident republiky. Sjezd byl však zajímavý i tím, co se dělo před budovou, ve které komunisté rokovali. Pod okny jim zněl pískot, křik a recitované verše. V jednu chvíli se ozval opravdu mohutný potlesk. Přesvědčte se sami, čím, či spíše kým byl způsoben.
Foto:
Vít Hassan
Popisek: Miloš Zeman odjíždí ze sjezdu KSČM, obklopen svými odpůrci
Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.