Okamura natvrdo: Brusel nás zničí masovou imigrací a sluníčkářským neomarxismem

10.04.2021 14:28

Předseda hnutí Svoboda a příná demokracie znovu hlasitě volá po odchodu z Evropské unie. Považuje to za nejlepší možný krok pro Českou republiku. Svůj názor podložil vybranými fakty. Brusel nás zničí masovou imigrací, sluníčkářským neomarxismem a ekoterorismem, bije Okamura na poplach.

Okamura natvrdo: Brusel nás zničí masovou imigrací a sluníčkářským neomarxismem
Foto: repro Youtube, BR
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura
reklama

Šéf hnutí SPD se rozhodl na sociální síti Facebook popsat, proč je přesvědčen, že odchod z EU České republice neuškodí, nýbrž prospěje.

„Vystoupení z Evropské unie je výhodné. Potvrzují to fakta. Už jenom kvůli nesmyslnému boji EU proti CO2 bude mít ČR náklad stovky miliard korun ročně navíc. Britové se toho nyní naštěstí snad už zbaví. EU k volnému obchodu a k ekonomické prosperitě nepotřebujeme! Na členství v EU naopak doplácíme. Když nevystoupíme z EU, Brusel nás zničí masovou imigrací, sluníčkářským neomarxismem a ekoterorismem. Samozřejmě se musíme na vystoupení připravit. Naše země bude opět naše – svobodná, bezpečná a prosperující,“ napsal Okamura.

Po odchodu z EU může Česko podle jeho názoru vstoupit do EFTA, tedy do Evropského sdružení volného obchodu, jehož členy jsou Lichtenštejnsko, Norsko, Švýcarsko a Island a které má s EU uzavřenou smlouvu o volném obchodu. Tyto státy sice občas slaďují své právní systémy s EU, ale přijímají jen část legislativy, kterou se členové EU musí řídit bezezbytku.

Okamura uznal, že pak by do České republiky již nepřicházely o peníze z evropských dotací, jenže jedním dechem dodal, že by stačilo přestat platit miliardy solárním baronům a hned by Česko mělo víc vlastních peněz.    

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Vedle ekonomiky je podle Okamury třeba myslet také na boj proti islámu. Islamizaci, která údajně hrozí, je třeba čelit především v rámci Visegrádské čtyřky a několika dalších států, např. Itálie nebo Rakouska.

„Musíme být připraveni na různé alternativy. Stále ale platí, že bojujeme za obnovení suverenity našeho státu, že Evropská unie je pro nás nepřijatelná a že prosazujeme referendum o členství v EU,“ uzavřel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Odtajněné dokumenty! Milan Syruček přináší plnou pravdu ke katastrofě v Černobylu. Hned první zpráva ohromí

21:35 Odtajněné dokumenty! Milan Syruček přináší plnou pravdu ke katastrofě v Černobylu. Hned první zpráva ohromí

Jak to bylo v Černobylu a jaké to má důsledky až dodneška? To pro ParlamentníListy.cz aktuálně připr…