Okamura natvrdo: Brusel nás zničí masovou imigrací a sluníčkářským neomarxismem

10.04.2021 14:28 | Zprávy

Předseda hnutí Svoboda a příná demokracie znovu hlasitě volá po odchodu z Evropské unie. Považuje to za nejlepší možný krok pro Českou republiku. Svůj názor podložil vybranými fakty. Brusel nás zničí masovou imigrací, sluníčkářským neomarxismem a ekoterorismem, bije Okamura na poplach.

Okamura natvrdo: Brusel nás zničí masovou imigrací a sluníčkářským neomarxismem
Foto: repro Youtube, BR
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

Šéf hnutí SPD se rozhodl na sociální síti Facebook popsat, proč je přesvědčen, že odchod z EU České republice neuškodí, nýbrž prospěje.

„Vystoupení z Evropské unie je výhodné. Potvrzují to fakta. Už jenom kvůli nesmyslnému boji EU proti CO2 bude mít ČR náklad stovky miliard korun ročně navíc. Britové se toho nyní naštěstí snad už zbaví. EU k volnému obchodu a k ekonomické prosperitě nepotřebujeme! Na členství v EU naopak doplácíme. Když nevystoupíme z EU, Brusel nás zničí masovou imigrací, sluníčkářským neomarxismem a ekoterorismem. Samozřejmě se musíme na vystoupení připravit. Naše země bude opět naše – svobodná, bezpečná a prosperující,“ napsal Okamura.

Po odchodu z EU může Česko podle jeho názoru vstoupit do EFTA, tedy do Evropského sdružení volného obchodu, jehož členy jsou Lichtenštejnsko, Norsko, Švýcarsko a Island a které má s EU uzavřenou smlouvu o volném obchodu. Tyto státy sice občas slaďují své právní systémy s EU, ale přijímají jen část legislativy, kterou se členové EU musí řídit bezezbytku.

Okamura uznal, že pak by do České republiky již nepřicházely o peníze z evropských dotací, jenže jedním dechem dodal, že by stačilo přestat platit miliardy solárním baronům a hned by Česko mělo víc vlastních peněz.    

Vedle ekonomiky je podle Okamury třeba myslet také na boj proti islámu. Islamizaci, která údajně hrozí, je třeba čelit především v rámci Visegrádské čtyřky a několika dalších států, např. Itálie nebo Rakouska.

„Musíme být připraveni na různé alternativy. Stále ale platí, že bojujeme za obnovení suverenity našeho státu, že Evropská unie je pro nás nepřijatelná a že prosazujeme referendum o členství v EU,“ uzavřel.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Kalousek

Dobrý den, vy na jednu stranu děkujete Kalouskovi, že stranu vybudoval, ale na druhou stranu ho odmítáte dát na kandidátku. Není to od vás tak trochu pokrytecké a neuctivé vůči němu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nový americký prezident Trump.“ Atentát a mocné foto. Hotovo. Kalousek a další

10:20 „Nový americký prezident Trump.“ Atentát a mocné foto. Hotovo. Kalousek a další

Na internetu se objevují komentáře, jaký bude mít v amerických volbách dopad atentát, který byl na p…