Okamura podobně jako při prvním kole před 14 dny řekl, že vyšel z usnesení SPD. Sympatizanti hnutí mají volit kandidáta, který prosazuje přímou demokracii, má záporný postoj k přijímání migrantů a islamizaci společnosti, má vlastenecké cítění a hájí národní zájmy.
Zeman měl podle Okamury navrch v první debatě prezidentských kandidátů, která se uskutečnila v úterý na televizi Prima. Ve čtvrtečním duelu na České televizi podle něj Drahoš také nepřesvědčil. Ať vyhraje kdokoliv, je Okamura s prezidentem připraven jednat, pokud bude ochota i z druhé strany.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
Co s tím hodláte dělat?
https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Svobodni-Tajne-nakupy-za-penize-danovych-poplatniku-792807 Souhlasím s vámi, ale má někdo šanci něco změnit? Je pravda, že si ta komise dělá pořád co chce a mám dojem, že nikdo nemá šanci to vlastně ovlivnit.
Další články z rubriky
19:50 Kdo jiný vám prozradí, že se tu podvádí? Umělci hřímali před ČT
Spolek Milion chvilek pro demokracii v čele s Mikulášem Minářem dnes odpoledne svolal pochod na podp…
- 14:35 „Může jet jako fotograf.“ Koníček se prezidentovi v Partii vymstil
- 13:03 Majetek? Proč se neptají Fialy? Babiš naznačil vážnou věc
- 10:51 „Havel a celá ta disidentská šlechta byly hyeny!“ Zemřel antikomunista Jiří Wolf
- 8:00 Zapadlo. Zvací dopis Danuše Nerudové
- 15:35 Kdy seberete řád Zelenskému? Nepříjemná otázka na Pavla



