Okamurovci a zemanovci zbrojí na volby: V Olomouci v čele poslanec, za ním krajský fotbalový šéf

12.05.2016 13:34

Okamurovci a zemanovci v Olomouckém kraji jdou do voleb společně. Dnes také představili čelo koaliční kandidátky a volební priority v krajských volbách.

Okamurovci a zemanovci zbrojí na volby: V Olomouci v čele poslanec, za ním krajský fotbalový šéf
Foto: Hans Štembera
Popisek: Radim Fiala a Tomio Okamura

Tiskové konference v Olomouci se dokonce účastnil samotný předseda strany Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura, doprovázený poslancem Radimem Fialou, který bude v kraji volebním lídrem. 

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Druhé místo kandidátky obsadil šéf krajského fotbalového svazu, nestraník za SPO Stanislav Kaláb, třetí podnikatel Pavel Jelínek (SPD) a čtvrté radní obce Ruda nad Moravou Martin Ševčík (SPO).

Celou tiskovou zprávu najdete ZDE.

Obě strany spojuje především prosazování přímé demokracie, zastavení nelegální imigrace, nesouhlas s kvótami pro uprchlíky, zachování suverenity České republiky a podpora prezidenta Miloše Zemana.

Mezi krajské priority programu koalice patří zajištění dopravní obslužnosti veřejnou dopravou v kraji, nesouhlas s inkluzivním školstvím, podpora sportu mládeže, investice do infrastruktury kraje, dostupná zdravotní péče nebo obnova koncepční podpory kultury kraje.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tomáš Rosí. Pozoruhodná cesta od normálního novináře k ústřednímu cenzorovi. Pak se Petr Žantovský zaměřil na cenu, kterou si roky navzájem uděluje ghetto vyvolených

7:17 Tomáš Rosí. Pozoruhodná cesta od normálního novináře k ústřednímu cenzorovi. Pak se Petr Žantovský zaměřil na cenu, kterou si roky navzájem uděluje ghetto vyvolených

TÝDEN V MÉDIÍCH Zavíráním diskusí, blokováním mailové komunikace nevhodných odesílatelů či z nepohod…