Olomoucký radní za ČSSD Petřík se chce vyjádřit ke svému zmizení

04.07.2018 16:25 | Zprávy
autor: mp

Olomoucký radní Miroslav Petřík (ČSSD), který byl takřka dva měsíce nezvěstný, se chce na začátku příštího týdne vyjádřit ke svému zmizení. ČTK to dnes řekl ředitel Vlastivědného muzea v Olomouci a Petříkův známý Břetislav Holásek.

Olomoucký radní za ČSSD Petřík se chce vyjádřit ke svému zmizení
Foto: rep
Popisek: Rakouská vlajka

Petřík byl nezvěstný od 6. května, policie po něm odvolala pátrání 27. června. Podle informací ČTK z neoficiálních zdrojů byl Petřík v zahraničí a nyní se vrátil do Česka.

Holásek uvedl, že o termínu a způsobu vyjádření se radní Petřík rozhodne během následujících čtyř volných dní. „Buď bude tiskovka, nebo nějaké prohlášení,“ podotkl Holásek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Katerina​ Demetrashvili byl položen dotaz

Myslíte, že NATO skončí?

Myslíte, že může fungovat bez USA? A kdyby skončilo, nemyslíte, že to vyvolá třetí světovou válku, protože už řada zemí včetně nás nebude mít ochranu, čehož určitě bude chtít třeba Putin využít? A máme vůbec na to, se případně ubránit bez NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Test na drogy? Pášma ze Štítu demokracie vyzval poslankyni Majerovou

21:15 Test na drogy? Pášma ze Štítu demokracie vyzval poslankyni Majerovou

Napětí mezi spolkem Štít demokracie a poslankyní a předsedkyní Trikolory Zuzanou Majerovou dál roste…