Opatření v Pražské plynárenské. Je třeba zajistit kontinuitu dodávek, říká šéf plynárny Janeček

21.03.2020 15:26

Na situaci ohledně koronavirové pandemie zareagovala i Pražská plynárenská. Od 13. března došlo k přerušení provozu obchodních kanceláří.

Opatření v Pražské plynárenské. Je třeba zajistit kontinuitu dodávek, říká šéf plynárny Janeček
Foto: ppas.cz
Popisek: Pražská plynárenská - logo

Jedná se o kontaktní místa v Praze, konkrétně v ulici Jungmannova, v Hradci Králové se přerušil provoz kanceláře v ulici Chelčického a zavřeno je i v Liberci v ulici Pražská. Podle vedení společnosti toto omezení platí až do odvolání. Cílem je zamezit osobnímu kontaktu většího množství lidí.

Anketa

Má prof. Roman Prymula, předseda krizového štábu, vaši důvěru?

93%
7%
hlasovalo: 33464 lidí
„V uplynulých dnech byla z preventivních důvodů proaktivně realizována napříč koncernem Pražská plynárenská taková opatření, která zaručí bezproblémovou dodávku energií našim zákazníkům a spolehlivý  provoz  distribuční plynovodní soustavy i v případě nenadálých událostí, souvisejících se situací ohledně šíření koronaviru v ČR,“ uvedl v této souvislosti předseda představenstva Pražské plynárenské Pavel Janeček.

Nadále však platí, že se zákazníci v případě problémů dovolají na bezplatnou linku, v nonstop režimu je také pohotovostní linka na hlášení úniku plynu.

Pro kontakt mohou zákazníci využít i zákaznický portál, e-mail, případně písemnou komunikaci. Podatelny budou podle vedení Pražské plynárenské k dispozici bezkontaktně.

„Provozovatel distribuční soustavy v Praze, Pražská plynárenská Distribuce, dále do odvolání pozastavuje provádění cejchovních výměn plynoměrů,“ dodává společnost.

Kontaktní údaje: 

Bezplatná zákaznická linka: 800 134 134

Pohotovostní linka určená pro hlášení úniků zemního plynu: 1239

E-mail: callcentrum@ppas.cz

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: tan

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Okamura se před lidmi neudržel: V EU se zbláznili! Green Deal. Elektřina zdraží o stovky procent. Všichni budete na dávkách!

7:40 Okamura se před lidmi neudržel: V EU se zbláznili! Green Deal. Elektřina zdraží o stovky procent. Všichni budete na dávkách!

„To, že se vám teď zdražuje elektřina, už je na základě Zeleného údělu EU. Elektřina se má zdražit o…