Opravte to, soudruzi? Čína stáhla zprávu s devótním vyjádřením Hamáčka, které prý nepronesl

01.12.2016 9:25 | Zprávy
autor: vam

Teprve po protestech předsedy Poslanecké sněmovny Jana Hamáčka a po zveřejnění celé věci na webu Hlidacipes.org stáhla Čína svou zprávu, podle níž čeští politici údajně velebili čínské komunistické zřízení. Informoval o tom web Hlidacipes.org.

Opravte to, soudruzi? Čína stáhla zprávu s devótním vyjádřením Hamáčka, které prý nepronesl
Foto: Archiv JH
Popisek: Jan Hamáček (ČSSD), předseda Poslanecké sněmovny

Zpráva na stránkách Oddělení pro mezinárodní styky ÚV KS Číny mimo jiné citovala prezidenta Miloše Zemana, předsedu PSP Jana Hamáčka či předsedu KSČM Vojtěcha Filipa.

Komunistická strana Číny ve zprávě mimo jiné psala: „Předseda Poslanecké sněmovny a místopředseda ČSSD Jan Hamáček řekl, že institucionální rámec KS Číny pro pevné řízení strany si zaslouží být zdrojem inspirace pro české vládnoucí politické strany.“

Celý text je ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Ondřej Lochman, PhD. byl položen dotaz

Kamiony

To, že přetížené kamiony ničí naše silnice, to neříkáte žádnou novinku, a že na to upozorňujete přeci nic neřeší, spíš se ptám, co s tím hodláte udělat, pokud něco? Protože politik nejste první den, tak proč jste nenavrhl něco, co by problém vyřešilo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česko jako Švýcarsko. A Benátky? I po tuzemské dovolené průvan v peněžence

16:25 Česko jako Švýcarsko. A Benátky? I po tuzemské dovolené průvan v peněžence

„Myslím si, že to začalo s covidem, protože lidé přestali jezdit do zahraničí a stoupla pak poptávka…