Oscarová Sandra Bullock se veřejně pustila do Clintonové: Žárlivá ženská. Doufám, že vás Trump nechá brzy zatknout!

28.10.2017 15:27 | Zprávy

Sandra Bullock, kterou čeští diváci mohou znát např. z filmu Gravitace nebo Demolition Man, se pořádně obula do někdejší první dámy Hillary Clintonové. Zdá se, že slavná herečka už má plné zuby toho, jak neúspěšná prezidentská kandidátka neustále kritizuje 45. prezidenta USA Donalda Trumpa.

Oscarová Sandra Bullock se veřejně pustila do Clintonové: Žárlivá ženská. Doufám, že vás Trump nechá brzy zatknout!
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Clintonová

„Pokud nemáte ráda našeho prezidenta, můžete klidně odjet ze země a nikdy už se nevrátit. Jste jen jedna žárlivá žena, která nemá s Trumpem nic společného. Doufám, že vás nechá brzy zatknout,“ vypálila na Clintonovou slavná herečka na serveru TrumpFriends.info.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Kdy skončí s klimatickou hysterií i Evropa?

Tak to by mě taky zajímalo, a taky to, kdo je za tu hysterií zodpovědný a co se musí stát, aby se Evropa probudila? Neselháváte náhodou vy jako europoslanci, když nejste schopni ji zastavit a zařídit, aby se EU vzpamatovala než bude definitivně pozdě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Chystá se akce proti Oganesjanovi. Tam, kde byl Rakušan

19:41 Chystá se akce proti Oganesjanovi. Tam, kde byl Rakušan

Podnikatel vystupující jako MikeJePan, vlastním jménem Mike Oganesjan, je obviňován z kriminálních a…