Parkanová jako tchoř v kurníku: Soudruh Grebeníček se rozjel

01.08.2012 15:13

Poslanec za KSČM Miroslav Grebeníček se pustil do současné vlády Petra Nečase. Přestože získala důvěru Poslanecké sněmovny, u veřejnosti ji podle něj již dávno ztratila. Členové vlády jsou podle Grebeníčka podezřelí z klientelismu, korupce a zneužívání moci.

Parkanová jako tchoř v kurníku: Soudruh Grebeníček se rozjel
Foto: kscm.cz
Popisek: Miroslav Grebeníček, poslanec KSČM

„O koaličních špičkách se už mezi lidmi běžně mluví jako o organizované prokorupční a klientelistické skupině. Zlé jazyky neváhají označovat tuto skupinu dokonce jako zločinné spolčení reprezentované předsedou ODS a ministry Miroslavem Kalouskem a Karlem Schwarzenbergem. Cílem tohoto uskupení má být pokračující využití veřejných funkcí k zajištění zájmů kmotrů a klientů ODS a TOP 09,“ píše Grebeníček.

Podle Grebeníčka například tlaky na jmenování Lenky Bradáčové vrchní státní zástupkyní jasně ukázaly, že se koalice neštítí ničeho. Navíc připomněl slova předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga, že se přece kradlo vždycky.

„Dovolím si tvrdit, že to, co je pro Kožené, Schwarzenbergy, Parkanové, Vondry a Kalousky rájem, v němž se cítí jako tchoř v kurníku, není dobré pro české občany a republiku. V Česku to smrdí odshora víc, než je těm dole zdrávo. Těm dole, okrádaným, podváděným a ponižovaným, jde stále víc o základní lidská práva a dokonce o minimální podmínky slušné lidské existence,“ myslí si Grebeníček.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: joh

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Teď vás naštvu! Babiš utřel Jiřího Mádla a Milion chvilek

19:54 Teď vás naštvu! Babiš utřel Jiřího Mádla a Milion chvilek

Premiér Andrej Babiš (ANO) přišel s pravidelnou nedělní zprávou „Čau lidi“ na svém facebookovém prof…