Parkovací zóny se od dneška rozšířily na Prahu 9

06.01.2020 7:20 | Zprávy
autor: čtk

Parkovací zóny jsou od dneška rozšířeny na Prahu 9. Nejsou na celém území, ale pouze ve vybraných částech, a to zhruba od ulice Na Rozcestí po Poštovskou. Parkovací oprávnění začala městská část vydávat již v listopadu loňského roku. Obyvatelé si dlouhodobě stěžují na špatnou situaci s parkováním zejména na rozmezí Vysočan a Libně v okolí O2 Areny.

Parkovací zóny se od dneška rozšířily na Prahu 9
Foto: pixabay.com
Popisek: Parkování - ilustrační foto

Řidič s trvalým bydlištěm v Praze 9 ročně za jedno auto zaplatí 1200 korun, obyvatel starší 65 let nebo držitel průkazu ZTP, ZTP-P 360 korun. Vlastníci nemovitostí a podnikatelé v městské části uhradí 7 000 korun za rok za jedno vozidlo. Poplatek mohou lidé zaplatit na místě hotově nebo kartou. Možný je také převod na účet.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Demostrace

Pane Hrabo, a co říkáte na to, že si ministr kultury nyní zve na kobereček umělce, co vystoupili na demonstraci? Nemyslíte, že to jsou komunistické praktiky, s kterými má sám ministr osobní zkušenost, když komunistům donášel?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Decroix psala po sítích. A odstřelila si šance na předsedkyni klubu

11:59 Decroix psala po sítích. A odstřelila si šance na předsedkyni klubu

Psaní na sítě o svoloči možná stálo Evu Decroix šanci stát se předsedkyní poslaneckého klubu. Tím ta…