Paroubek kritizuje: Blažek je neschopný a Nečas taky

05.07.2012 7:21

Předseda NS-LEV 21 Jiří Paroubek ostře kritizuje jmenování Pavla Blažka ministrem spravedlnosti. Podle něj se nejedná o schopného právníka, pouze o místopředsedu ODS, který je ve straně dost vysoko, aby se stal členem vlády.

Paroubek kritizuje: Blažek je neschopný a Nečas taky
Foto: Repro TV Prima
Popisek: Jiří Paroubek v Partii televize Prima
reklama

„Předně se nejedná o žádného erudovaného právníka, jak se nás předseda vlády snaží přesvědčit. Blažkovou jedinou výhodou, díky níže se patrně stal ministrem, je, že se před dvěma roky stal místopředsedou ODS,“ myslí si Paroubek.

Předseda NS-LEV 21 připomíná, že i přes místopředsednictví nikdo o Blažkovi příliš mnoho neví. „Takový ministr, který své místo dostane nikoli kvůli své odbornosti, ale kvůli politickému obchodu, je už od samého začátku nedůvěryhodný,“ dodal.

„Personální apetit premiéra Nečase by měl být varováním pro všechny budoucí předsedy vlád. Takto se dlouhodobě vládnout nedá, neboť vláda politických obchodníků nemůže být důvěryhodná,“ napsal Paroubek.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: joh
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ovčáček se postavil přívalům hnusu na Filipa. Napsal autorům, co si o nich myslí, hezky od podlahy. A z druhé strany...

22:22 Ovčáček se postavil přívalům hnusu na Filipa. Napsal autorům, co si o nich myslí, hezky od podlahy. A z druhé strany...

Ředitel odboru tiskového a tiskový mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček se znechucením sleduje, …