Paroubek si všiml změny tónu protiputinovských publicistů. A toto napsal...

19.08.2014 20:40 | Zprávy

Bývalý český premiér Jiří Paroubek se na svém webu VašeVěc zamýšlí nad tím, že už ani „nejfanatičtější kritikové ruského prezidenta Putina“, jak označuje publicisty Jefima Fištejna a Teodora Marjanoviče, si nedovolí psát to, co psali v prvních dnech po pádu malajsijského letounu. Tedy že by za celý incident byl odpovědný ruský prezident Vladimir Putin.

Paroubek si všiml změny tónu protiputinovských publicistů. A toto napsal...
Foto: archiv red, tan
Popisek: Jiří Paroubek

Podle Paroubka už se tento názor nepokouší hájit ani ukrajinská strana. „Ukrajinské tajné služby nyní přišly s tím, že za sestřelení letounu mohou být odpovědní dezertéři ukrajinské armády, kteří po anexi Krymu přeběhli na ruskou stranu,“ píše Paroubek, podle kterého je to jeden z častých nápadů propagandistů, již už nevědí kudy kam.

„Jsem zvědav, kam se vyšetřování posune příští měsíc, kdy nizozemští specialisté zveřejní závěry svého šetření,“ dodal Paroubek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

autor: vam

Ing. Zbyněk Stanjura byl položen dotaz

Dostupné bydlení

Když je pro vás takovou prioritou, proč jste to víc neřešili už teď? Nebo podle vás jste udělali maximum a to, že není bydlení nebo je pro většinu lidí nedostupné je výsledek? Já už mám dojem, že vy politici o dostupném bydlení jen mluvíte a problém narůstá!

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Okamura s pilou. Jenže ono se toho na akci SPD semlelo víc

13:00 Okamura s pilou. Jenže ono se toho na akci SPD semlelo víc

Český jarmark SPD tradičně otevírá ve třináct hodin. V Ostravě ale první zájemci k připraveným stolů…