Paroubkova LEV21 a ustavující sjezd: 26. listopadu v Praze

04.11.2011 18:10 | Zprávy

Sjezd nové strany expředsedy ČSSD Jiřího Paroubka se bude konat 26. listopadu. Mimo jiné se zde bude jednat i o spolupráci s ČSNS 2005, informoval mluvčí Paroubkovy nové strany Tomáš Sazima.

Paroubkova LEV21 a ustavující sjezd: 26. listopadu v Praze
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Paroubek

V pátek potvrdil tiskový mluvčí nové strany Národních socialistů - levice 21. století  (NS-LEV21) Tomáš Sazima ustavující sjezd, který proběhne 26. listopadu v pražském Obecním domě. Zároveň by se na tomto sjezdu mělo připravovat splynutí projektu Jiřího Paroubka se stranou ČSNS 2005. 

O případném sjednocení bude strana ČSNS 2005 jednat zase na svém sjezdu 12. listopadu, dodal Sazima.

Obecný program strany a stanovy, deklarace programových a ideových východisek se bude probírat právě na sjezdu Národních socialistů - levice 21. století.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: kri

Jan Jakob byl položen dotaz

Inflace

Vy fakt myslíte, že se můžete pyšnit nízkou inflací? Nebyla snad právě za vaší vlády rekordní v historii ČR? Uvědomujete si, že tím lidé přišly o dost peněz, kterých hlavně vlivem neustálého zdražování všeho mají čím dál méně už tak? Co jste proti té drahotě udělali?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Poté, co Rajchl zdemoloval v TV „čerpačku“ ze STANu, ještě přituhlo

8:14 Poté, co Rajchl zdemoloval v TV „čerpačku“ ze STANu, ještě přituhlo

V pořadu 360° na CNN Prima NEWS se střetli Michaela Šebelová (STAN) a Jindřich Rajchl (PRO) v debatě…