Peake možná nahradí Johna. Funkci šéfky VV by se nebránila

20.11.2010 9:23 | Zprávy
autor: jas

Poslankyně Věcí veřejných Karolína Peake by v případě, že by odstoupil šéf strany Radek John, uvažovala o kandidatuře na jeho nástupce.

Peake možná nahradí Johna. Funkci šéfky VV by se nebránila

Poslankyně a místopředsedkyně Věcí veřejných Karolína Peake (VV) v rozhovoru pro sobotní Mladou frontu Dnes uvedla, že pokud by šéf strany Radek John stál o svoji výměnu, kandidatuře na tento post by se nebránila.

Pokud nebudou lidi, nastoupí Peake

"Kdybych měla pocit, že nejsou lidi, tak do toho možná půjdu," připustila v deníku. Dodala ale, že pokud by do volby šel silný kandidát, kterého by podporovala, raději by se vyslovila v jeho prospěch, než aby kandidovala ona sama.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Veřejný zájem

K tomu, co píšete zde - https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Svarovska-Zeleni-Nahoda-nebo-zakon-na-miru-791498, kdo rozhoduje, jaká stavba je ve veřejném zájmu? Na základě čeho? Jinak brát lidem právo se odvolat obecně se mi vůbec nelíbí a děkuji za upozornění.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Chcete se smířit? Nelezte druhému domů.“ Umělci udeřili na landsmanšaft

20:10 „Chcete se smířit? Nelezte druhému domů.“ Umělci udeřili na landsmanšaft

„Snaha dodatečně smiřovat, co je smířeno, se neodbytně vlamuje do otevřených dveří. Celá tato akce j…