Peake počítá své poslance před hlasování o Rusnokovi. Dva mlčí

05.08.2013 8:41

Strana LIDEM Karolíny Peake má v současnosti pouze 5 členů. Poslankyně Jana Suchá ze strany odešla a Právo píše, že před důležitým hlasováním o důvěře Rusnokovu kabinetu se Peake dva poslanci zatím ještě neozvali. Potvrdit své odmítavé stanovisko k vládnímu kabinetu si na schůzce mají potvrdit ve středu ráno.

Peake počítá své poslance před hlasování o Rusnokovi. Dva mlčí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karolína Peake

Odchod Jany Suché ze strany LIDEM by prý na hlasování o důvěře neměl mít vliv. Právo píše, že strana má stále osm poslanců, z toho nově 3 nestraníky. Důležitá schůzka před hlasováním se má uskutečnit až těsně před ním, tedy ve středu 7. srpna. Podle informací deníku se předsedkyni Peake zatím neozvali poslanci Jana Suchá a Martin Vacek.

Ranní středeční schůzky LIDEM se má zúčastnit i premiér Jiří Rusnok. Peake k hlasování prý uvedla, že dosud jí nikdo z osmi zákonodárců neavizoval, že by změnil názor a rozhodl se Rusnoka podpořit. Jediný, kdo prý váhá, je Martin Vacek, který zatím ani nepotvrdil svou účast na schůzce. Peake je prý přesvědčena, že na schůzku přijde a postoje se vysvětlí.


 

reklama

autor: dkr

Radek Koten byl položen dotaz

interpelace

Když vláda nereaguje na vaše interpelace, jaké jsou vaše další možnosti získat odpovědi, pokud nějaké jsou? Myslel jsem, že odpovědět do 30 dnů vláda, respektive tázaný musí ze zákona.A druhá věc, jak víte, že čísla,co vám možná premiér někdy dodá, budou pravdivá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hodili to slepicím. Zpestření Vánoc z Polska dopadlo zle

9:46 Hodili to slepicím. Zpestření Vánoc z Polska dopadlo zle

Chtěli zpestření Vánoc formou levného cukroví z Polska, ale nakonec to hodili slepicím. Tak dopadli …