Peake se za Nečasův projev schovala záměrně, útočí Bárta

04.11.2012 13:10

V době, kdy Petr Nečas přednášel svůj projev na brněnském kongresu ODS, stala se Karolína Peake na ustavujícím sjezdu LIDEM předsedkyní strany. Podle Víta Bárty, poslance za Věci veřejné, unikla Peake větší pozornosti médií záměrně. Uvedl to ve svém příspěvku pro ParlamentníListy.cz.

Peake se za Nečasův projev schovala záměrně, útočí Bárta
Foto: red
Popisek: Poslanec Vít Bárta
reklama

 

„Důležitá chvíle, kdy bylo z pohledu politického marketingu zapotřebí říci: Vznikla tu strana a má předsedu, zcela přehlušila zpráva významnější: Nečas neuhne ani o milimetr a příští týden padne vláda,“ poznamenává Bárta.

A ptá se: „Proč Petr Nečas neuhne a nepřizná chybu? Proč neuzná, že zvedání daní více peněz do státní kasy nepřinese a proč Peake nepočkala třeba na odpoledne až novináře unaví projevy na kongresu ODS?“ Pro odpovědi nejde daleko. Podle Bárty si je totiž Peake moc dobře vědoma toho, že její „strana přeběhlíků a korytářů“ nemá žádnou šanci, zvláště když do současnosti tvrdila, že navazuje na program Věcí veřejných, za který v koalici údajně bojuje. „Na ustavujícím spiknutí LIDEM zaveleli k ideovému přesunu ze středu doprava, což znamená, že netouží po pozornosti médií,“ je přesvědčený Bárta.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: nem

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tvrdě zavírat, očkovat i kojence.“ A dřív psal: „Stydím se za Čechy, nechtějí běžence“

6:21 „Tvrdě zavírat, očkovat i kojence.“ A dřív psal: „Stydím se za Čechy, nechtějí běžence“

Imunolog Václav Hořejší patřil při pandemii covidu-19 k těm, kdo se v médiích vyjadřovali poměrně ča…