Pecka? Okamura možná podpoří vládu. Spolu s KSČM

21.07.2019 18:26 | Zprávy
autor: vef

Svoboda a přímá demokracie (SPD), hnutí pod vedením Tomio Okamury, připouští podle všeho dohodu s KSČM o možné podpoře jednobarevné vlády ANO. Stejně tak spolupráci nevylučují komunisté pod vedením Vojtěcha Filipa. Píše to server E15.cz.

Pecka? Okamura možná podpoří vládu. Spolu s KSČM
Foto: Repro Facebook
Popisek: Brífink SPD

Ten tuto eventualitu uvádí v souvislosti s vládní krizí, kdy sociální demokraté jsou stále nakročeni ven z vlády. A to kvůli neshodám o post ministra kultury. „Případná podpora vlády odborníků nominovaných ANO ze strany SPD je reálný politický projekt,“ uvedl Okamura s tím, že lze dosáhnout férových politických podmínek. Klíčovým garantem jednání by byl podle jeho slov prezident Miloš Zeman.

Původní text ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Macinkovy SMS

Je pravda, že se jimi na váš podnět zabývá i NCOZ? Proč zrovna oni? Já chápu, že jste je předal policii a nechápu, že vám je vůbec poslal, ale proč NCOZ? Poslal vám je přeci jeden člověk, takže nejde o organizovaný zločin nebo já to nechápu. Děkuji za vysvětlení. Vršková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Lidé hlásí, kde jsou náboráři.“ Sociolog vynesl pravdu z Ukrajiny

20:01 „Lidé hlásí, kde jsou náboráři.“ Sociolog vynesl pravdu z Ukrajiny

Ukrajinský sociolog Volodymyr Ishchenko působící jako výzkumný pracovník na Institutu pro východní E…