Peníze na stůl, je tady sázka: Kolik milionů se ještě najde u Davida Ratha?

16.05.2012 13:16

Najdou se v domě Davida Ratha další miliony korun? A budou uloženy v krabici od whisky, nebo v bedně od televize? Nejde o vtip podobný těm, jakých po internetu kolují desítky, ale o kursovou sázku, vypsanou společností Fortuna, která se tak rozhodla využít nebývalé „popularity“, jež se zadrženému poslanci dostává.

Peníze na stůl, je tady sázka: Kolik milionů se ještě najde u Davida Ratha?
Foto: hns
Popisek: David Rath má nové boty

„Kolik milionů se najde v domě a kanceláři do 20. 5. 2012,“ ptá se na webu svých zákazníků sázková společnost, přičemž v potaz budou prý brána čísla, která do nedělní dvaadvacáté hodiny zveřejní státní zastupitelství nebo policie.Najdou se peníze také v krabici od pračky?

Sázet lze nejen na částku, která bude nalezena, ale také na to, v čem peníze budou. Na výběr je dokonce možnost, že bude nalezeno víc než padesát milionů. “Kde se najdou další miliony? V krabici od bot, whisky, v Ikea krabici od sušenek, či v krabici od televize nebo pračky?“ nenechává si sázková společnost ujít možnost, jak na obrovském zájmu a vtipech na Rathovu adresu vydělat.

Podle informací, s nimiž přišel server Tyden.cz, bylo u hejtmana a poslance za ČSSD Davida Ratha nalezeno nejen sedm milionů v krabici od vína, ale také dalších zhruba třicet milionů ve skrýši pod podlahou.

SLEDUJEME TÉMA Rathovo zadržení

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Radim Panenka

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Skandál kolem neziskovky Lékaři bez hranic na brněnské škole. Rozčílení rodiče dorazili na jednání zastupitelstva. A takto to dopadlo

20:59 Skandál kolem neziskovky Lékaři bez hranic na brněnské škole. Rozčílení rodiče dorazili na jednání zastupitelstva. A takto to dopadlo

Poslední letošní zasedání zastupitelstva v Brně-Bystrci mělo sice sváteční ladění, nevyhnulo se mu v…